Pāru spēle “Sex Memory Game”

Uzņēmums: OpenMity
Personu skaits: 2
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  “Sex Memory Game” ir spēle pārim, kuram tā vien gribas pārtraukt ikdienas rutīnu un gribas atgūt asumu intīmajā dzīvē.

  Vai varbūt kautrējies mīļotajam cilvēkam pastāstīt savas vēlmes? Varbūt tās ir atrodamas šajā spēlē?!
   
  “Sex Memory Game” palīdzēs abos gadījumos. Tā ir spēle pāriem, lai seksā atjaunotu to, kas nedaudz pieklusis, vai atklātu to, kas pat prātā nebija ienācis. Vienkārša un elpu aizraujoša izspēle – mazāk gatavošanās, vairāk baudas. Vakars pēc darba, kad gribas būt ar mīļoto, vai brīvdiena – šī ir izklaide, kas vakaram radīs jaunas sajūtas. Šī spēle jūs uzkurinās, satuvinās un ļaus iepazīt vienam otru daudz dziļāk.
   
  Tā būs lieliska un neķītra dāvana mīļotajam kāzu jubilejā, Valentīndienā vai kādā citā īpašā mirklī. Vai nerātns pārsteigums vecmeitu vai vecpuišu ballītē?
  “Sex Memory Game” ir atmiņas spēle, kas palīdz pārim aizmirsties.
   
  Iespējams, ka vienīgā spēle, kurā uzvar abi spēlētāji.
   
  Spēles kastītē atradīsi:
  1. 18 rozā un 18 zilus kartiņu pārus ar dažādām seksuālām pozām un aktivitātēm – gan priekšspēlei, gan seksam. Rozā kartiņās lielāks uzsvars ir uz sievietes apmierināšanu, bet zilajās uz vīrieša. Iekvēles raisīšanai spēles kartiņas ir ar īstām bildēm. 
  2. 1 rozā un 1 zilu laukumu ar atzīmi “Izmanto uzreiz”;
  3. spēles noteikumus.

Dāvanu kartes izmantošanai, jāsazinās ar OpenMity:

 • telefoniski: +371 26598615;
 • e-pastā: info@openmity.com.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu