Restorāni - picērijas "4Pēdas" un "4Krasti" dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Izbaudi gardas maltītes restorānā - picērijā "4Pēdas" Salaspilī vai "4Krasti" Ādažos! Burvīga dāvana ikvienam gardēdim!

   

  Restorāns - picērija "4Pēdas" Salaspilī
   
  Restorāns - picērija "4Pēdas" piedāvā lielisku atmosfēru, ko sajutīsi, jau ienākot pa durvīm. Plašu ēdienu un dzērienu izvēli, mājīgas un omulīgas telpas dažādiem pasākumiem, banketiem un svinībām. Ģimenēm ar bērniem esam sarūpējuši arī speciālu ēdienkarti. Vasarā ir atvērta ar ziediem rotāta terase, kur maltīti var baudīt brīvā dabā, priecājoties par putnu dziesmām, zaļo zāli, kokiem un saules stariem.
   
  Restorāns - picērija "4Krasti" Ādažos
   
  Ādažos, kur satiekas Gauja un Vējupe, daba un cilvēks, vietu radis restorāns - picērija "4Krasti". Lieliska vieta, kur baudīt nesteidzīgas brokastis, gardas pusdienas vai sātīgas vakariņas gan vienatnē, gan domubiedru pulciņā. Piedāvājumā ir arī garšīgas picas – baudīšanai uz vietas vai līdzņemšanai. Atnāc un palutini sevi ar gardu maltīti arī Tu!

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus restorānā - picērijā "4Pēdas" Salaspilī un "4Krasti" Ādažos.

Kontaktinformācija

Tālr:
+371 67981080
Birojs:
Līvzemes iela 2, Salaspils, LV-2169

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu