4Speed - moto ekipējuma un rezerves daļu veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

    Interneta veikala 4Speed piedāvājumā ir viss nepieciešamais drošai un ērtai motosezonas baudīšanai - no lietus un vēja aizsargājoši apģērbi, bruņas, ķiveres, cimdi, zābaki, somas, stiprinājumi un citi moto aksesuāri.

    Tāpat 4Speed veikalā iespējams iegādāties rezerves daļas, veikt motociklu remontu, apkopi, kā arī nodot motociklu glabāšanā uz nesezonas periodu. 

    4Speed moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana katram, kura īpašumā ir motocikls.

    Uzdāvini labāko dāvanu moto entuziastam!

  • Dāvanu karte izmantojama jebkuru uzņēmuma 4Speed produktu iegādei veikalā Rīgā, Brīvības gatvē 244, vai interneta veikalā www.4speed.lv
  • Pie pirkuma noformēšanas interneta veikalā, izvēlies “Apmaksa ar rēķinu”. Pēc tam sazinies ar 4Speed komandu pa tālr. 25666123, lai vienotos, ka apmaksu pilnīgā vai daļējā apjomā vēlies veikt ar FromMe karti, un nosauc dāvanu kartes Nr. un PIN kodu.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu