4Speed Moto ekipējuma un rezerves daļu veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Interneta veikala 4Speed piedāvājumā ir viss nepieciešamais drošai un ērtai motosezonas baudīšanai. Veikalā dāvanas saņēmējs varēs iegādāties no lietus un vēja aizsargājošu apģērbu, bruņas, ķiveres, cimdus, zābakus, somas, stiprinājumus un citus moto aksesuārus.

  Tāpat 4Speed veikalā iespējams iegādāties rezerves daļas, veikt motociklu remontu, apkopi, kā arī nodot motociklu glabāšanā uz nesezonas periodu.

  Izcila dāvana moto braucējam

  4Speed moto ekipējuma un rezerves daļu veikala dāvanu karte ir praktiska un noderīga dāvana katram, kura īpašumā ir motocikls. Tā būs lieliska dāvana gan draugam dzimšanas dienā, vai tētim Tēvu dienā. Galvenais, lai dāvana saņemējam moto braukšana ir sirds lieta, tad 4Speed dāvana būs labākā dāvana, ko vēlēties.

  Neatkarīgi no tā, vai dāvanas saņēmējs sapņo par stilīgu braukšanas ekipējumu vai meklē kvalitatīvas rezerves daļas, šī dāvanu karte piedāvā neierobežotas iespējas. Tas ir sirsnīgs veids, kā iedvesmot viņu kaislību un nodrošināt, ka viņu motociklu piedzīvojumi vienmēr būs aizraujoši un neaizmirstami.

  Dāviniet brīvību un piedzīvojumus ar 4Speed dāvanu karti.

 • Dāvanu karte izmantojama jebkuru uzņēmuma 4Speed produktu iegādei veikalā Rīgā, Brīvības gatvē 244, vai interneta veikalā www.4speed.lv
 • Pie pirkuma noformēšanas interneta veikalā, izvēlies “Apmaksa ar pārskaitījumu vai saņemot preci 4Speed veikalā”. Pēc tam sazinies ar 4Speed komandu pa tālr. 25666123, lai vienotos, ka apmaksu pilnīgā vai daļējā apjomā vēlies veikt ar FromMe karti. Klientu konsultantam būs jānosauc dāvanu kartes Nr. un PIN kodu.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu