Adoria – veselības un skaistuma centrs dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Par Adoria

  Veselības un skaistuma centrs, kur kvalitatīvu medicīnisko palīdzību sniedz dažādu nozaru speciālisti: ģimenes ārsti, ginekologs, neirologs, dermatologs, ķirurgs, zobārsts, zobu higiēnists, masieris, manuālais terapeits, psihoterapeits. Pateicoties profesionālam personālam, modernām tehnoloģijām, kā arī pārdomāti izveidotai, ērtai un mājīgai videi klienti pie mums saņem ne tikai fizisku, bet arī garīgu ārstēšanu, kas nereti ir ne mazāk būtiski. Tāpat "Adoria" pieejams plašs skaistumkopšanas piedāvājumu klāsts, lai Latvijas sievietes izskatītos un justos vēl skaistākas un laimīgākas, piedāvājot kosmetoloģijas pakalpojumus, manikīru un pedikīru, SPA procedūras un dažādas masāžas.

  Adoria piedāvājumā
  • Ārstniecības pakalpojumi (manipulācijas, ārstnieciskās masāžas, USG, vakcinācijas pieagušajiem un bērniem, fizioterapeits, ginekologs, dermatovenerologs)
  • Zobārstniecības pakalpojumi (higiēna, bērnu zobārstniecība, endodontija, protezēšana un ķirurģija)
  • Skaistumkopšanas pakalpojumi (plaša klāsta kosmetoloģija, estētiskā kosmetoloģija, manikīrs un pedikīrs, SPA un relaksējošas masāžas, pretcelulīta procedūras)

Nepieciešams iepriekš rezervēt laiku pa tālr. 67315000 vai 26378620.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu