Atrakcijas Jautrās gumijas Rāmkalnos

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Atrakcija Jautrās gumijas 10 minūtes - Rāmkalnos, 1 personai.

  „Jautrās gumijas” ir uzjautrinoša atrakcija ikvienam. Atrakcija ir droša, jo tās lietotājs ir piestiprināts pie gumijām ar īpašu drošības jostu sistēmu.

  Atrakciju vienlaikus var lietot 4 cilvēki, tai nav īpašu svara vai vecuma ierobežojumu, lēkāšanas intensitāti un akrobātiskās figūras katrs lēkātājs izvēlas pats.

  Atrakcijas " Jautrās gumijas" - lieliska dāvana ikvienos svētkos!

Dāvanā ietilpst:

 • 10 minūšu atrakcijas „Jautrās gumijas” apmeklējums
 • dāvana 1 personai

Tālrunis uzziņām 29100280

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Rāmkalni - atpūtas parks dāvanu karti € 10 - 300 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Rāmkalni - atpūtas parks dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu