Pieci rodeļu braucieni un „Lidojošais krēsls” Rāmkalnos

Personu skaits: 2
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  5 rodeļu trases nobraucieni un 1 brauciens Lidojošajā krēslā bez maksas. Atrakcija ikvienam vecumam, kuras laikā var redzēt skaisto Gaujas ielejas burvību.

  Atpūtas kompleksā „Rāmkalni” ir garākā rodeļu trase Baltijā - 400 m gara, tai ir septiņas virāžas, kas vijās cauri mežam, pāri pļavai un beidzas tieši pie upes. Rodeļu trase ir miniatūra bobsleja trase, pa kuru brauc ar kamanām, kas aprīkotas ar ritenīšiem un bremzēm.

  Nobraucienu var veikt gan vienatnē, gan divatā. Ar rodeļiem var braukt arī pavisam mazi bērni, jo kamanas ir divvietīgas, un braucienā var piedalīties tētis vai mamma.

  Lidojošais krēslā pacelsieties virs Rāmkalniem tā izbaudot gandrīz putna lidojumu.

Piedāvājumā ietilpst:

 • 5 rodeļu trases nobraucieni,
 • brauciens „Lidojošajā krēslā”.

Tālrunis uzziņām +371 29100280.

Lūdzu, ņemiet līdzi izdrukātu dāvanu karti.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 2,50 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Berga bazārā (Elizabetes 85A/2-19A), iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Rāmkalni - atpūtas parks dāvanu karti € 10 - 300 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Rāmkalni - atpūtas parks dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu