Be-with - dizaina apģērbs apskāvieniem dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Be-with - dizaina apģērbs apskāvieniem dāvanu kupons

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  “Be-with” ir inovatīvs lifestyle produkts, kas radīts Latvijā 2017. gada sākumā un kura ideja balstās zinātnisku pētījumu atklājumos. Tas ir dizaina apģērbs apskāvieniem, kas palīdz uzlabot attiecības un justies tuvākiem.
   
  Pieskārieni izraisa mīlestības un tuvības hormona oksitocīna izdalīšanos un samazina stresa hormona kortizola daudzumu organismā. Visi apģērbi radīti un ražoti Latvijā no dabīgiem materiāliem, kuru pieskāriens ādai arī ir patīkams. “Be-with” apģērbi iecienīti kā dāvana tuvam cilvēkam.
   
  “Be-with” ir unikāls dizaina apģērbs pieskārieniem un lielisku emociju radīšanai. Galvenais mērķis ir veicināt kopā būšanu, radot papildus iespējas neuzkrītošiem siltiem pieskārieniem! Īpaši dizainētās “slepenās durtiņas” pieejamas pieskārieniem uz muguras. Apģērbi ir testēti gada garumā, tie ir ērti un elpojoši un kad tos uzvelk, negribas tos vilkt nost! 

 • ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus no Be-with zīmola produktiem;
 • par dāvanu kartes lietošanu un piedāvājuma saņemšanu lūgums zvanīt uz +37129161331 vai rakstīt e-pastu uz [email protected];
 • vairāk informācijas meklēt interneta vietnē https://www.bewithclothing.com.

Be-with - dizaina apģērbs apskāvieniem dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu