Brauciens ar kuģīti “Gulbis”- Likteņupes likteņstāsti, ģimenei

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Kuģītis "Gulbis"
Vieta: Zemgale
Personu skaits: 4
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Baudi Likteņdārzu krāšņumu un Kokneses apvidu no cita skatu punkta, braucienā pa Dauguvu uz kuģīša "Gulbis".

  Likteņdārzs ir dabā veidots simbols, kurš aicina gūt mierinājuma pagātnei, spēku šodienai un sapņu piepildījumu nākotnei, vienlaikus uzsverot un atklājot arī dzejā sauktās “likteņupes” Daugavas krāšņo ainavu.

  Par piedāvājumu

  Brauciena laikā varēs doties pa maršrutu: Likteņdārzs – Kokneses luterāņu baznīca -Likteņdārza amfiteātris - Pērses upe - Kokneses pilsdrupas - Likteņdārzs, izbaudot krāšņās un iespaidīgās dabas ainavas, ļaujoties vēja brīzei, nesteidzīgai atpūtai un mieram pie dabas, vienlaikus malkojot savu iecienītāko vīnu un baudot uzkodas.

  Brauciena laikā būs iespējams klausīties audiogida stāstītos likteņstāstus par Daugavu, Likteņdārzu un nozīmīgākajiem vietējās apkārtnes vēstures notikumiem, tagadni un nākotnes iecerēm.

  Dāvanu karte paredzēta braucienam 4 personām 60 minūšu garumā. Iegādājies dāvanu karti, lai uzdāvinātu laiku kopā ar ģimeni vaii draugiem! 

Dāvanā ietilpst 4 personu brauciens ar kuģīti "Gulbis" 60 min. garumā. 

 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija (ne vēlāk kā 24 stundas pirms). , pa tālr. +371 29999436 vai e-pastu: [email protected]
 • Kuģo visos laika apstākļos no maija līdz okrobra beigām.
 • Adrese: Likteņdārzs, Koknese, Kokneses pagasts, LV-5113

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Kuģītis "Gulbis" dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu