Brauciens ar kuģīti “Vimāna“ Feimaņu ezerā, 2 personām

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Kuģītis "Vimāna"
Personu skaits: 2
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Latgale gan dzejā, gan ikdienā tiek dēvēta par Zilo ezeru zemi, kuras viena no bagātībām ir ezeri un neskartā daba. Feimaņus, kur savā ezerā nu kuģo kuģītis “Vimāna”, var droši dēvēt par vienu no ezeriem bagātākiem pagastiem Latvijā, jo tā teritorijā atrodas 14 ezeri, no kuriem septiņi ir lielāki par 10 ha.

  Braucienā laikā ar kuģīti varēs vērot mūsu tik nozīmīgo Feimaņu ainavu, baudot Latgales šarmu un viesmīlību visā pilnībā.

  Braucienu papildinās kapteiņa interesantais stāstījums par vietējo apkārtni, vēsturiskiem notikumiem un kultūrvēstures objektiem. Ir vērts ieklausīties un izbaudīt - šie stāsti nelīdzinās nevienam citam, jo kuģīša kapteinis ir liels Latgales patriots un zina visus tās dārgakmeņus

  • Dāvanu karte paredzēta braucienam divām personām. (60 min.) 

  Uzdāvini iespēju baudīt laiku kopā Latgalē, krāšņajā ezeru zemē, kopā ar FromMe.lv 

Dāvanā ietilpst 2 personu brauciens ar kuģīti "Vimāna" 60 min. garumā. 

 • Nepieciešama iepriekšēja rezervācija (ne vēlāk kā 24 stundas pirms). , pa tālr. +371 20378882 vai e-pastu: [email protected]
 • Kuģo visos laika apstākļos no maija līdz okrobra beigām.
 • Adrese: Feimaņu ezera pludmale, Feimaņi, Feimaņu pagasts, Rēzeknes novads, LV-4623

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Kuģītis "Vimāna" dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu