Ceļojums - leduskritumi un Tallina Orange Weekends

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Orange Weekends - izklaidējošo ceļojumu aģentūra
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Sezona: Ziema
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Īsti ziemīgs vienas dienas ceļojums diviem uz Keilas un Jegalas leduskritumi un Tallina ar Marcipāna muzeja apmeklējumu, apskatot izcilākos Igaunijas dabas brīnumus Īsti ziemīgā vienas dienas ceļojumā diviem apskatīsiet visizcilākos Igaunijas dabas brīnumus, satriecošo Keilas leduskritumu, vareno Jegalas leduskritumu un iepazīsiet Baltijas viduslaiku sirdi Tallinu ar saldu Marcipāna garšu.

  Dosimies apskatīt Keilas leduskritumu, kas ir sešus metrus augsts un vairākus desmitus metru plats. Izbaudīsim Keilas ūdenskrituma neaizmirstamo un apbrīnojamu ziemas skatu, kas ir līdzīgs varenām ledus skulptūrām.

  Iepazīsim seno Tallinas vecpilsētu, satriecošo Toompea pili, viduslaiku Rātsnamu, uzzināsim garā Ģērmaņa un Resnās Margaritas torņu leģendas, izbaudīsim gleznainās ainavas no slaveniem vecpilsētas skatu laukumiem un ielūkosimies Eiropas senākajā aptiekā.

  Apmeklēsim vienīgo Baltijā Marcipāna muzeju un galeriju, kur uzzināsim marcipānu vēsturi, pagatavošanas tehnoloģiju un apskatīsim pārsteidzošās marcipānu skulptūras.

  Dosimies pie Igaunijas platākā ūdenskrituma – Jegala, kas ir 8 metru augstums un vairāk par 50 metriem plats. Apbrīnosim Jegalas ūdenskritumu ziemā, kad ūdens sasalst un pārvēršas spīdīgās ledus sienās ar milzīgām ledus lāstekām. Drosmīgākie varēs pastaigāt pa izveidoto tuneļa eju, starp ūd

 • Ceļojuma cenā ir iekļauts brauciens turp un atpakaļ tūristu klases autobusā, grupas vadītāja pakalpojumi (Latviešu val.)
 • Jūsu papildus izdevumi: ieejas biļetes, pusdienas, suvenīri, apdrošināšana un citas izklaides pēc jūsu izvēles.
 • Pieteikties ceļojumam var www.orangeweekends.lv vai pa tālr. +371 27739204.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Orange Weekends - izklaidējošo ceļojumu aģentūra dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu