Diegu Meistars - oriģinālu portretu studija dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Diegu Meistars spēj pārvērst fotogrāfiju portretā, kas izveidots, izmantojot tikai diegu, un ir radījis iespēju to paveikt ikvienam.  

  Lai savā īpašumā iegūtu unikālu mākslas darbu, iesakām iegādāties dāvanu karti šādās cenās:

  • "dari pats" komplektu personalizēta portreta veidošanai - 49 EUR,
  • "dari pats" komplektam ar standarta attēlu pēc izvēles - 44 EUR,
  • pēc pasūtījuma izveidotu jau gatavu diegu portretu - 99 EUR.

  Iegādājoties "dari pats" komplektu ikviens var kļūt par Diegu Meistaru un savu izvēlēto foto pārvērst diegu portretā paša rokām. "Dari pats" komplektā ietilpst koka rāmis (63 cm diametrā) ar nagliņām, cipariņi nagliņu numerācijai, diegu spolītes un gājienu secība, kas norāda, kuras nagliņas uz rāmja ar diegu ir jāsavieno. Lai saņemtu personalizēto diegu portretu, nepieciešams atsūtīt foto, kuram mēs izveidosim gājienu secību un pievienosim to Jūsu individuālajam komplektam.

  Veido portretu vienatnē vai iesaisti visu ģimeni, sagādā kādam unikālu, paša rokām gatavotu dāvanu vai lielisku akcentu savam interjeram. Gandarījums un lepnums par paveikto, kā arī apkārtējo apbrīns par izveidoto mākslas darbu noteikti neizpaliks!

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus Diegu Meistars sniegtos pakalpojumus vai produktus.
 •  Lai izmantotu dāvanu karti, pie apmaksas veikšanas interneta veikalā www.diegumeistars.lv, izvēlieties samaksu ar bankas pārskaitījumu, un sadaļā "piezīmes" norādiet, ka vēlaties maksāt ar FromMe dāvanu karti, ievadot dāvanu kartes Nr. un PIN kodu. Ja pirkuma summa pārsniegs dāvanu kartes apmēru, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar summu, kuru jāpiemaksā.
 • Vairāk informācijas par produktiem meklē www.diegumeistars.lv.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu