Karma Sock - latviskā dizaina zeķes dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Ražots Latvijā! Latvijas zeķu meistari KarmaSock iepriecina ar skaistu un latvisku zeķu kolekciju. Izcila dāvana, ar ko palutināt mīļos.
   
  Jau vairāk kā četrus gadus KarmaSock komanda rūpīgi strādā pie zeķu dizainu izstrādes un ražošanas. Pēc pašu vārdiem: "ideja par zeķu ražošanu aizsākās ar to, ka paši vēlējāmies radīt produktu, kas būtu piemērots ikdienai, taču atšķirtos no pārējiem, ikdienā redzamajiem aksesuāriem. Zeķēm vēlējāmies piešķirt papildu vērtību, kas to padarītu par ko vairāk kā auduma gabalu, ko velkam kājās. Pirmais izstrādātais dizains bija, nu jau plaši pazīstamā, “Rīgas zeķe”, ko arī joprojām ražojam Rīgā, tieši tā pat kā visus pārējos dizainus. Faktors, ka zeķes “no A līdz Z” izstrādājam Latvijā, ļauj mums uzstādīt visaugstāko kvalitātes standartu. "

  KarmaSock komanda priecājas par katru zeķu pāri, kas iepriecina cilvēku ārzemēs vai te pat, Latvijā. Dažkārt zeķes kalpo kā atgādinājums par mājām, savukārt citās reizēs “Karma Sock” iepazīstina cilvēkus ar Latviju un tās nacionālajiem simboliem.

  Vienmēr ir padomāts gan par latviskajiem elementiem, gan arī par košām krāsām, kas noteikti izcelsies ikdienā. Tev ir iespēja iegādāties zeķes, kas sildīs kājas un liks atcerēties par savām mājām - Latviju!

 • Dāvanu karte izmantojama mājaslapā www.karmasock.lv pieejamo produktu iegādei.
 • Lai izmantotu dāvanu karti, rakstiet e-pastu uz adresi [email protected], informējot par dāvanu kartes numuru, PIN un summu, kuru vēlēsieties izmantot pirkumam. Jums uz e-pastu nosūtīs atlaides kodu (promo code), ar kuru varēsiet veikt pirkuma apmaksu, mājaslapā to ievadot ailītē "Promo Code". Par šo summu tiks samazināta Jūsu dāvanu kartes vērtība.  
 • Jautājumu gadījumā, sazināties, zvanot uz numuru 25376580, vai rakstot [email protected].

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu