Klinšu kāpšana ar instruktoru 1 personai

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Klinšu kāpšana ar instruktoru 1 personai - alpīnisma siena piedāvā klinšu kāpšanu dažādās grūtības pakāpēs. Ķīpsalas peldbaseins - sporta komplekss - klinšu kāpšana būs atraktīva dāvana ar FromMe.lv!

  Ķīpsalas peldbaseina sporta kompleksā ikvienam ir iespējams izmēģināt klinšu kāpšanas sienu.

  Klinšu kāpšanas sienas parametri:

  • Augstums: 6,5 m;
  • Platums: 10 m;
  • Celiņu skaits: 7

  Klinšu kāpšanas trases veidotas dažādām grūtības apkāpēm, lai būtu interesanti gan iesācējiem, gan klinšu kāpējiem ar stāžu. Ķīpsalas peldbaseina sporta kompleksā ir viss nepieciešamais inventārs kāpšanai, Klinšu kāpējam jāierodas sporta tērpā un sporta apavos. Klinšu kāpšanair lielisks aktīvās atpūas veids un klinšu kāpējiem, kuri jau nodarbojas ar klinšu kāpšanu un kuriem nav nepieciešama iepriekšēja apmācība, acināti izvēlēties klinšu sienas pieejamos laikus.

  Kopējais sporta kompleksa apmeklējuma laiks ir 2 stundas, no kurām 1 stunda ir nodarbība kopā ar instruktoru. Pēc nodarbības iespējams atpūsties pirtī.

  Klinšu kāpšana Ķīpsalas peldbaseina sporta kompleksā būs lieliska dzimšanas dienas dāvana piedzīvojumu un sportiskās atpūtas cienītājiem - gan sievietēm, gan vīriešiem!

Dāvanu kartes noteikumi:
 • Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Iepriekš jāsaskaņo iespējamais laiks pa tālr. 67616989 vai [email protected], lai varētu vienoties ar instruktoru par palīdzību drošināšanā.
 • Kopējais sporta kompleksa apmeklējuma laiks ir 2 stundas, no kurām 1 stunda ir nodarbība kopā ar instruktoru.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc RTU Ķīpsalas peldbaseins dāvanu karti € 5 - 200 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi RTU Ķīpsalas peldbaseins dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu