"Laimas" šokolādes muzejs dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  "Laimas" šokolādes muzejs piedāvā

  "Laimas" šokolādes muzeja dāvanu karte sniedz iespēju izbaudīt šokolādes maģiju un pat parastā dienā radīt svētku sajūtas. Ir iespēja izvēlēties apmeklēt gardu un atmiņā paliekošu ekskursiju saldākajā Rīgas muzejā, kā arī izmantot iespēju un kļūt par šokolādes meistaru mājīgajā un saldajā šokolādes darbnīcā. 

  Muzejs piedāvā izbaudīt šokolādes piedzīvojumu savā dzimtajā valodā, izvēloties audio gidu! Audio gids ļauj brīvi pārvietoties pa muzeju un sniedz lielisku iespēju padziļināti iepazīties ar visiem muzeja eksponātiem latviešu, angļu, krievu, lietuviešu, igauņu, somu un vācu valodās.

  Ja vēlies noorganizēt svētkus sev un citiem, “Laimas" šokolādes muzejs piedāvā īpašas programmas: 

  • Dzimšanas dienas atzīmēšana ar saldu piedzīvojumu , kur papildus iespējams izvēlēties kūkas dekorēšanu un burvju trikus; 
  • Šokolādes skola - saldākā diena pasaulē ar svinīgu izlaidumu un diploma saņemšanu; 
  • Vecmeitu ballītes ar konfekšu izgatavošanu un saldiem solījumiem; 
  • Kāzu pieturvieta un unikālas šokolādes konfekšu izlases izgatavošana; 
  • Ceļojums garšu pasaulē - šokolādes, vīnu un uzkodu saderība. 

  Papildus “Laimas" šokolādes muzejs piedāvā iespēju iegādāties skaistus, unikālus un praktiskus suvenīrus. 

  “Laimas" šokolādes muzejs– tā ir iespēja uzzināt kā no kakao pupiņām top leģendām apvītā "Laimas" šokolāde.

  Par "Laimas" šokolādes muzeju

  "Laimas" vārds komentārus neprasa – tas ir kļuvis par Latvijas simbolu, par gardumu, ar kuru cienājam ārzemju draugus, radus un mīļos gan svētkos, gan ikdienā. "Laima" glabā daudzas liecības par laikiem, cilvēkiem un Mīlestību. Tas viss ir apkopots šokolādes muzejā ar unikālu un interaktīvu ekspozīciju, kā arī iespēju pašu acīm vērot, kā top šokolādes brīnums!

  Ņem vērā

  Dāvanu kartes saņēmējam nepieciešams iepriekš rezervēt ekskursiju "Laimas" muzejā. Tas nodrošina ekskursijas vadītāju, kas padalīsies ar interesantiem vēstures stāstiem, kā arī zinošu šokolādes meistaru, kas atklās šokolādes maģiskās īpašības un sniegs iespēju katram pašam kļūt par šokolādes izgatavotāju.

 • Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot uz muzeja tālruni 66154777 un vienojoties par Jums vēlamo laiku muzeja un šokolādes darbnīcas apmeklējumam – rezervācija nodrošina ekskursijas vadītāju, kas padalīsies ar interesantiem stāstiem, kā arī šokolādes meistaru.
 • Ar muzeja piedāvājuma cenām ir iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā: http://www.laimasokoladesmuzejs.lv/lv/par-muzeju/ieejas-bi/
 • Muzejā gida pakalpojumi pieejami latviešu, krievu un angļu valodā. 

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu