Izbrauciens ar ekskluzīvu burukuģi "Libava" līdz 40 personām

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Burinieks Libava - tūrisma projekts
Personu skaits: 6
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Izbraucieni pa Rīgas jūras līci un Lielupi ar vēsturisku burinieku “Libava” - 17.gs. aristokrātu jahtas repliku. Neaizmirstamas jubilejas, kāzas, korporatīvi pasākumi un ceļojumi! Burāšana un atpūta Lielupē vai jūras līcī ar burinieku Libava līdz pat 40 cilvēkiem! Izvēlies īpašu dāvanu ar draugiem, ģimenei vai kolēģiem un partneriem!

  Laivu īre, burāšana Libava tūrisma projekts un ХVII gadsimta burinieks Libava piedāvā Tev izbraukumus pa Lielupi un Rīgas jūras līci!

  Laivu īre, burāšana no Tūrisma projekts un burinieks Libava dod iespēju izbaudīt romantiku jūrā – sajust jūras viļņu šalkas, sadzirdēt vēju, kas piepilda buras un nes burinieku pretim horizontam.

  Libava tūrisma projekta buriniekā uz klāja pietiks vietas Taviem 40 draugiem vai kolēģiem. Vieglas mūzikas pavadījumā, izbraukums kļūs vēl patīkamāks. Šāviņi no burinieka Libava esošajiem lielgabaliem būs neaizmirstami ikvienam.

  Burinieks Libava ir piemērots ne tikai jūras izbraucieniem, bet arī korporatīvu pasākumu un citu svētku svinībām. Turklāt kāzu svinības uz burinieka jau ir kļuvušas par tradīciju – uz masta tiek uzvilkts īpaši veidots kāzu karogs un, pēc lielgabala šāviņiem, jaunlaulātie, stāvot pie stūres rata, vada burinieku.

Dāvanu kartes noteikumi:
 • Dāvanā ietilpst 1 stundu ilgs izbrauciens ar burinieku Libava;
 • dāmām lūdzam vilkt apavus bez papēžiem;
 • rezervācija ir nepieciešama zvanot pa tālr.: 26801196 un piesakot vēlamo datumu un laiku;

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu