Zīmola Latvietis oficiālais veikals eucow.com dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Interneta veikalā eucow.com iespējams iegādāties oriģinālos zīmola Latvietis un Latviete, kā arī citu fonda radīto zīmolu un sadarbības partneru produktus.

  Zīmola Latvietis un Latviete idejas mērķis ir atbalstīt un popularizēt vietējos Latvijas uzņēmējus, kas rada mūsdienīgus un kvalitatīvus produktus tepat Latvijā, apvienojot tos zem brenda zīmes Latvietis.

  Zīmola vizuālā tēla radītājs ir mākslinieks Ritums Ivanovs.

  Idejas pamatā ir stāsts par Kr.Valdemāru, latviešu ekonomistu, publicistu un politiķi, pirmās latviešu jūrskolas dibinātāju, vienu no dižākajiem 19.gadsimta jaunlatviešiem. No 1854. gada līdz 1858. gadam Kr.Valdemārs studēja Tērbatas universitātē valsts un tautsaimniecības zinātnes. Pie savām studenta istabas durvīm viņš ar lepnumu piestiprināja vizītkarti ar piebildi "latvietis". K.Valdemārs pirmais no izglītotiem latviešiem atklāti atzina savu tautību un ieteica no tās nekaunēties un neatkrist. Viņa vizītkarte ar vārdu "latvietis" tai laikā bija kaut kas nedzirdēts.

 • Dāvanu karte izmantojama mājaslapā www.eucow.com pieejamo produktu iegādei.
 • Lai izmantotu dāvanu karti, rakstiet e-pastu uz adresi [email protected] vai nosūtiet ziņu www.eucow.com lapā, informējot par dāvanu kartes numuru, PIN un summu, kuru vēlēsieties izmantot pirkumam. Jums uz e-pastu nosūtīs atlaides kodu (promo code), ar kuru varēsiet veikt pirkuma apmaksu, mājaslapā to ievadot ailītē "Promo Code". Par šo summu tiks samazināta Jūsu dāvanu kartes vērtība.  
 • Jautājumu gadījumā, sazināties, zvanot uz numuru 29176704, vai rakstot [email protected].

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu