Lāzertaga spēle Autoparkā un Kazarmās Siguldā, 2h, 10 personām

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 6
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Lāzertaga spēle autoparka un kazarmu teritorijā ar kara tehnikas un armijas aprīkojumu. Kaujinieciska atmosfēra un komandas gars atpūtai vai svētkiem.

  Pamestā Siguldas kazarma, kur kādreiz uzturējās armijas rotas zaldāti, rada īpašus kaujas apstākļus. Savukārt, Siguldas autoparkā un bijušajā remontdarbnīcā vēl aizvien saglabājušies kara transporta līdzekļi. Te dāvanas saņēmējs spēs izjust kara atmosfēras garšu un adrenalīnu, ko sniedz ne tikai autentiskā vide, bet arī izstrādātie lāzertaga spēles scenāriji: kontroles punktu meklēšana, karoga iegūšana, bumbas atmīnēšana, deathmatch, ķīlnieku atbrīvošana, kā arī iespēja izvēlēties savus kaujas ieročus.

  Profesionāli instruktori sniegs instruktāžu, apmācīs rīkoties ar spēles ieročiem un parādīs apvidu, lai dāvanas saņēmējs gūtu maksimāli daudz emociju un adrenalīna.

  Šī dāvanu karte, kuru var izmantot gan darba dienās, gan brīvdienās, gan pieaugušie, gan bērni

  Dāvanā ietilpst:

  • lāzertaga spēle 10 personām ar sporta modeļu ieročiem, 2 h;
  • instruktoru pakalpojumi;
  • ģērbtuves, dušas, WiFi.

 • Dāvanā ietilpst lāzertaga spēle 10 personām ar sporta modeļu ieročiem, 2 h, instruktoru pakalpojumi, ģērbtuves, dušas, WiFi.
 • Obligāti jāveic iepriekšēja rezervācija, zvanot 20207293 (Sigulda).

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Poligon 1 - lāzertags dāvanu karti € 10 - 300 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Poligon 1 - lāzertags dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu