Rehabilitācijas centrs "Līgatne" dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Rehabilitācijas centrs Līgatne piedāvā

  Viesnīcas, skaistumkopšanas, SPA un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, ko sniedz profesionāls medicīnas personāls. Medicīnas pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem pēc dažādām saslimšanām, kā, piemēram, pēc operācijām, ar muguras problēmām, ar kaulu – locītavu vai sirds asinsvadu saslimšanām, pacientiem ar lieko svaru un stresu radītam problēmām.

  Par Rehabilitācijas centru Līgatne

  Centrs atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā, kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā. Ierodoties rehabilitācijas centrā, apmeklētājus patīkami pārsteidz apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis. Centra teritorijā ir ierīkotas pastaigu un mitoloģijas takas. Brīvajos brīžos te var nūjot vai doties velotūrē pa Līgatnes skaistākajām vietām, apskatīt gleznainās dabas ainavas un izbaudīt lielisku maltīti brīvā dabā no līdzi paņemtā piknika groza, ko palīdzēs sarūpēt Centra pavāri.

  Centra telpās atrodas kafejnīca un lieliskas vietas svinību rīkošanai – lielajā banketu zālē iespējams sarīkot svinības līdz pat 200 personām. Pieejamas arī mazākas telpas. Pavāri saskaņā ar jūsu vēlmēm nodrošinās arī izbraukuma maltītes, kā arī gardus un greznus konditorejas izstrādājumus.

 • Lūdzam pieteikties vismaz 3 dienas iepriekš pa tālr.: 64161917, 64161915 mob.: 26431450; e-pasts: [email protected]

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu