Līgatnes vīna darītava dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Līgatnes vīna darītava piedāvā gardus vīnus, sidrus un degustācijas smilšakmens alā, sveču gaismā. 

  Līgatnes vīna darītava ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2010. gadā ar mērķi darināt kvalitatīvu un garšīgu mājas vīnu no Latvijā augušām ogām un augļiem. Sākumā ģimenes vīna darītavā tika darināti apmēram 4 dažādi vīni, taču šobrīd Līgatnes vīna darītavas sortimentā ir vairāk nekā 20 dažādu vīnu, piemēram, aveņu, upeņu, rabarberu, lāceņu, kā arī daudzu godalgu ieguvējs – ābolu ledus vīns. 

  Dāvanu karte dod iespēju iegādāties produkciju Līganes vīna darītavas veikaliņā, kā arī ar dāvanu karti var apmaksāt vīna degustācijas apmeklējumu, kas norit smilšakmens alā Lustūzis. Degustācijā var piedalīties arī bērni un šoferi (pēc iepriekšējas vienošanās tiek sagatavoti arī bezalkoholiski dzērieni)

  Līgatne atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Līgatne ir 200 gadu vecs industriāls ciematiņš, kas izveidojās līdz ar papīrfabrikas atvēršanu. Kas notika tālāk – atbrauc un noskaidro! 

  Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

 • Dāvanu karti var izmantot Līgatnes vīna darītavas veikaliņā produkcijas iegādei, kā arī vīna degustāciju biļešu apmaksai.
 • Uz degustācijām ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot zvanot pa tel: +371 26521467. 
 • Dodoties uz veikaliņu, lūdzu, ērtībai izdrukāt dāvanu karti. 
 • Sīkāka informācija www.ligatnesvinadaritava.lv.
 • Jautājumu gadījumā zvanīt uz tel. 26521467 vai 2860264, vai rakstīt uz e-pastu [email protected].

Līgatnes vīna darītava dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu