Muzikasveikals.lv – mūzikas instrumentu veikals dāvanu karte

Vērtējums
4.5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Muzikasveikals.lv ir mūzikas instrumentu veikals ar lielāko interneta veikalu Latvijā, kas specializējas un konsultē par mūzikas instrumentiem, to īpašībām un specifikācijām.

    Veikalā Muzikasveikals.lv jūs atradīsiet plašu klāstu ar populārākajiem mūzikas instrumentiem, to piederumus un aprīkojumu, kā arī skaņu un gaismu iekārtas. Mūzikas Veikalā ir plašs stīgu instrumentu (ģitāras, ukuleles, vijoles, mandolīnas), taustiņinstrumentu, sitaminstrumentu un pūšaminstrumentu klāsts.

    Mūzikas veikala dāvanu karte patīkami pārsteigs tos, kas sapņo sākt mācīties spēlēt instrumetnu, kā arī būs prakstiska dāvana tiem, kuru dzīvē mūzika jau šobrīd spēlē būtisku lomu.

  • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuras uzņēmuma piedāvātās preces veikalā Rīgā, Ulbrokas ielā 30, kā arī interneta veikalā www.muzikasveikals.lv.
  • Lai izmantotu dāvanu karti interneta veikalā, pie apmaksas veikšanas, sadaļā "piezīmes" norādiet, ka vēlaties maksāt ar FromMe dāvanu karti, ievadot dāvanu kartes Nr. un PIN kodu. Izvēlieties samaksu ar bankas pārskaitījumu. Ja pirkuma summa pārsniegs dāvanu kartes apmēru, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar summu, kuru jāpiemaksā.
  • Vairāk informācijas skatīt www.muzikasveikals.lv.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu