OSveikals - orientēšanās sporta veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

    Ar OSveikals dāvanu karti Tu iepriecināsi draugu, kuram patīk aktīvs dzīvesvieds - orientēšanās, rogainings un taku skriešana.

    Tavs draugs OSveikalā atradīs visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību - specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru. Dāvanu karti iespējams izmantot arī izbraukuma veikalos - sacensību norises vietās.

    OSveikals dāvanu karte  - labākā dāvana orientēšanās un taku skriešanas entuziastiem!

  • Dāvanu karte izmanojama jebkuru OSveikals piedāvāto produktu iegādei.
  • Dāvanu karti var izmantot OSveikals Rīgā, Struktoru ielā 7, interneta veikalā www.osveikals.lv, kā arī izbraukuma tirdzniecībā orientēšanās un taku skriešanas sacensībās visā Latvijā.
  • Lai izmantotu dāvanu karti, pie apmaksas veikšanas interneta veikalā www.osveikals.lv, izvēlieties samaksu ar bankas pārskaitījumu, un sadaļā "Komentāri" norādiet, ka vēlaties maksāt ar FromMe dāvanu karti, ievadot dāvanu kartes Nr. un PIN kodu. Ja pirkuma summa pārsniegs dāvanu kartes apmēru, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar starpību, kuru jāpiemaksā.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu