Outfish – apģērbi makšķerniekiem un aktīvā sporta cienītājiem dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Veikals Outfish specializējas augstas kvalitātes tehnoloģisku apģērbu radīšanā. 

  Tā apģērbu kolekcija sastāv no kvalitatīviem apģērbiem gan sportam, gan atpūtai, apvienojot minimālisma dizainu ar funkcionāliem materiāliem un izsmalcinātām detaļām. Apģērbu izstrādē tiek izmantoti jaunāko tehnoloģiju audumi, lai nodrošinātu savu produktu maksimālu funkcionalitāti.

  Šo veikalu novērtē ne tikai profesionālie makšķernieki, bet arī cilvēki, kas mīl dabu un novērtē apģērba funkcionalitāti, kvalitāti un vienkāršību.

  Outfish piedāvā:

  • apģērbus – jakas, termoveļu, cepures, zābakus, bikses, šortus, u.c.;
  • tūrisma inventāru – teltis, mugursomas, guļammaisus, lukturus;
  • eholotes;
  • kajakus un to aksesuārus.

  Jo labāk apģērbs un tūrisma aprīkojums pasargās no sliktiem laika apstākļiem, jo ​​vairāk tas dos iespējas piedzīvot īstas emocijas brīvā dabā, kas bez laba aprīkojuma nemaz nebūtu iespējams.
   

 • Ar dāvanu karti ir iespējams iegādāties uzņēmuma piedāvātās preces gan veikalā uz vietas, gan internetveikalā.
 • Dāvanu kartes izmantošana internetveikalā - laukumā "Apmaksas veids", izvēlies "Apmaksa tiek veikta saskaņā ar izrakstīto rēķinu". "Papildinformācija" komentāru sadaļā, ievadiet dāvanu kartes numuru un PIN kodu. Pēc dāvanu kartes pārbaudes, tiks nosūtīta pirkuma apstiprinājuma vēstule un veikala operators procesēs pirkumu.
 • Jautājumu gadījumā sazināties pa tālr. 20118558 vai e-pastu - [email protected]

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu