Parki.lv – lielākais meža un dārza tehnikas internetveikals Baltijā dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Nenoteikts
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Dāvanu karte no Baltijā lielākā kvalitatīvas meža un dārza tehnikas internetveikala Parki.lv – lielisks pārsteigums ikvienam dabas mīļotājam!

  Internetveikals Parki.lv piedāvā augstas kvalitātes pasaules vadošo zīmolu meža un dārza tehniku, laistīšanas tehniku un darbarīkus remontam, darbam dārzā un mežā. Parki.lv ir lielākais robotizēto zāliena pļāvēju tirgotājs Latvijā. Piedāvājumā ir arī darba apģērbs (aizsargbikses, aizsargzābaki, ķiveres u. c.), sliedes, ķēdes, trimmeru un zāles pļāvēju aprīkojums, eļļas un smērvielas.

  Tāpat internetveikalā var iegādāties visaugstākās kvalitātes apģērbus un medību, ceļojumu, aktīvās atpūtas piederumus – binokļus, nažus, LED lukturus, videokameras, rācijas u. c.

  Parki.lv nodrošina visas pārdošanā esošās tehnikas garantijas un pēcgarantijas servisu, remontdarbos izmantojot tikai ražotāju oriģinālās rezerves daļas.

  Parki.lv – viss darbam un atpūtai pie dabas!

Ar dāvanu karti ir iespējams iegādāties jebkuru preci no veikala Parki.lv.

Dāvanu karti var izmantot:

 • veikalā Rīgā, Ganību dambī 29b - uzrādot karti pārdevējam;
 • interneta veikalā www.parki.lv - veiciet pasūtījumu, un saņemsiet rēķinu. Atbildiet uz e-pastu, no kura sūtīts rēķins, norādot, ka vēlaties apmaksai izmantot dāvanu karti. Neaizmirstiet norādīt dāvanas numuru un PIN kodu. Ja dāvanu karte nenosegs visu pirkuma summu, jums nosūtīs rēķinu ar summu, kuru jāpiemaksā. 

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu