Pulsometrs.lv - sporta un aktīvā dzīvesveida aprīkojums dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

    Pulsometrs.lv piedāvā dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai. Veikala darbinieki paši ir skriešanas un sporta entuziasti, lai varētu klientiem ieteikt vislabāko. Šo dāvanu novērtēs katrs, kurš mīl kustību.

    Pulsometrs.lv komanda skrien simtiem kilometru, brauc ar velo, peld, kā arī dara citas lietas, lai izprastu un iepazītu sporta aksesuārus un ierīces, kuras tirgo. Viņi brauc uz sacensībām un sporto, lai saprastu klientu vajadzības, un prastu ieteikt vislabāko un pašu pieredzē pārbaudīto.

    Pateicoties šai pieejai, Pulsometrs.lv veikalā iespējams iegādāties tiešām kvalitatīvas un pārbaudītas vērtības par demokrātiskām cenām, kā arī rast atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

    Šī ir labākā dāvana sporta un tehnoloģiju entuziastam!

  • Dāvanu karte izmantojama jebkuru uzņēmuma produktu iegādei veikalā Rīgā, Cēsu ielā 31 k2, vai interneta veikalā www.pulsometrs.lv.
  • Pie pirkuma noformēšanas interneta veikalā pie "Pasūtījuma piezīmēm" norādi dāvanu kartes Nr un PIN, un kā maksāšanas veidu izvēlies  “Ar pārskaitījumu”.

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu