QUEEN Lingerie - apakšveļa un peldkostīmi sievietēm dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Mēdz teikt, ka apakšveļa sievietei ir pirmās nepieciešamības greznuma lieta. Tāpēc iepriecini mīļoto ar elegantu veļas komplektu no veikalu tīkla Queen Lingerie.

  Dāvana sievietei

  Līdztekus skaistai un komfortablai sieviešu apakšveļai veikalos Queen Lingerie varēsi iegādāties arī modernus un izsmalcinātus peldkostīmus, nakts veļu, kā arī mājas trikotāžu, zeķes un zeķbikses. Šī ir dāvana sievietei praktisku lietu iegādei, kas sagādās viņai prieku. 

  Veikalu projekta izstrādē liels akcents likts uz cenas – kvalitātes attiecību, īpaši gādājot, lai preces tiktu nodrošinātas par demokrātiskām cenām, padarot luksusu pieejamu plašam pircēju lokam.

  Apakšveļa no Queen Lingerie ikvienai sievietei ļaus justies kā īstai karalienei.

  Attālinātā iepirkšanās, kamēr veikali ir ciet: lai izmantotu dāvanu karti interneta veikalā, katalogā izvēlies kārotās peces, un nosūti e-pastu uz [email protected] Norādi savas dāvanu kartes numuru, PIN kodu, un visu, ko vēlies iegādāties.

Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuru piedāvāto preci QUEEN Lingerie veikalos.

 • T/C Origo, Stacijas laukums 2, Rīga
 • T/C Galerija Rīga, Dzirnavu iela 71, Rīga
 • T/C Riga Plaza. Mūkusalas iela 71, Rīga
 • T/C Domina, Ieriķu 3, Rīga
 • T/C Alfa, Brivības gatve 372, Rīga
 • Valleta, Rīgas iela 4, Valmiera
 • T/C Kurzeme, Lielā iela 13, Liepāja

Attālinātā iepirkšanās, kamēr veikali ir ciet: lai izmantotu dāvanu karti interneta veikalā, katalogā izvēlies kārotās peces, un nosūti e-pastu uz [email protected] Norādi savas dāvanu kartes numuru, PIN kodu, un visu, ko vēlies iegādāties! 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu