V.O.V.A. - QUEEN Lingerie - apakšveļa un peldkostīmi sievietēm dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Mēdz teikt, ka apakšveļa sievietei ir pirmās nepieciešamības greznuma lieta. Iepriecini mīļoto ar elegantu zīmola V.O.V.A. Lingerie veļas komplektu no veikalu tīkla QUEEN Lingerie. Līdztekus skaistai, praktiskai, augstas kvalitātes sieviešu apakšveļai veikalos QUEEN Lingerie varēsi iegādāties arī Eiropā pazīstamu zīmolu modernus un izsmalcinātus peldkostīmus, nakts veļu, kā arī mājas trikotāžu, zeķes un zeķbikses. Šī ir dāvana sievietei praktisku lietu iegādei, kas sagādās viņai prieku.

   

  Par QUEEN Lingerie

  QUEEN Lingerie ir sieviešu apakšveļas un peldkostīmu ražotāja SIA V.O.V.A. firmas veikalu tīkls.

  Kompānija V.O.V.A. dibinata 1991. gadā Liepājā (Latvija) un vairāk kā 30 gadu laikā ir kļuvis par vadošo apakšveļas ražotāju Baltijas valstīs. Zīmola V.O.V.A. Lingerie kolekciju izstrādē piedalās vietējo profesionālo dizaineru grupa. Ražošanā tiek izmantotas augstās kvalitātes mežģīnes un audumi no Eiropas. Uzņēmums V.O.V.A. eksportē savu produkciju uz vairākām valstīm gan Eiropā, gan ārpus tās.

  Veikalu QUEEN Lingerie projekta izstrādē liels akcents likts uz cenas un kvalitātes attiecību, īpaši gādājot, lai preces tiktu piedāvātas par demokrātiskām cenām, padarot šo augstas kvalitātes produkciju pieejamu plašam pircēju lokam.

   

  Apakšveļa no QUEEN Lingerie ikvienai sievietei ļaus justies kā īstai karalienei.

Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuru piedāvāto preci QUEEN Lingerie veikalos.

 • T/C Origo, Stacijas laukums 2, Rīga
 • T/C Riga Plaza. Mūkusalas iela 71, Rīga
 • T/C Domina, Ieriķu 3, Rīga
 • T/C Alfa, Brivības gatve 372, Rīga
 • Valleta, Rīgas iela 4, Valmiera
 • T/C Kurzeme, Lielā iela 13, Liepāja

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu