Vieta, kuru Tu noteikti vēlies apmeklēt - Hotel Ezeri SPA

14.01.2019
Ja meklē īpašu vietu, kurā atpūsties, pavadīt Valentīndienu, kāzu jubileju vai vienkārši skaistu nedēļas nogali, šis raksts ir domāts Tev.  Hotel Ezeri SPA ir izcila vieta atpūtai, kas atrodas netālu no Siguldas. Tur viesiem pieejama nakšņošana modernos numuriņos, izmeklēta SPA relaksācija, gardas maltītes un izcils serviss! Šajā rakstā sīkāk pievērsīsimies tam, kāpēc Hotel Ezeri SPA ir dabas ieskauta oāze miera un kvalitātes mīļotājiem, un kāpēc tā ir vieta, kuru arī  Tu noteikti vēlies apmeklēt.

Jauna, skaista un vislabākajā lokācijā

Vieta tiešām ir fantastiski skaista - ēka ir jauna, tāpēc visas telpas priecē ar skaistu apdari un mūsdienīgu interjeru. Caur lielajiem logiem un stiklotajām sienām redzams dzidrs ezers, skaisti iekpots dārzs, pļava un mežs. Visapkārt valda klusums, miers un skaistums. Arī pilsēta nav tālu, tāpēc nokļūšana pilsētas centrā, lai aplūkotu interesējošos tūrisma objektus, baudītu koncertzāles “Baltais flīģelis” repertuāru vai aizraujošu filmu kinoteātrī “LORA”  prasīs tikai dažas minūtes. 

Netraucēta atpūta ārpus telpām

Atšķirībā no Rīgā esošajiem SPA centriem, mierīgajā vietā esošais Ezeri SPA viesiem nodrošina netraucētu atpūtu arī ārpus telpām. Saunu un baseinu centra viesi labprāt vasarā bauda peldes āra baseinā, un sauļojas uz zviļņiem, bet karstais āra džakuzi viesus priecē un silda visu gadu. Sēžot siltajā burbuļvannā, kas atrodas zem jumtiņa, var lieliski vērot, kā ziemā lēni krīt sniegpārslas, pavasarī mostas daba un plaukst pumpuri, vasarā saule rotaļājas zāles stiebriņos un rudenī lietus lāses pakšķ pret lapām. Tāpat apkārtni var baudīt arī pastaigājoties pa iekopto dārzu, vai baudot maltīti vasaras terasē. 
 
Tieši šīs iespējas bieži nosaka to, ka atpūta Hotel Ezeri SPA ir lieliska dāvana pārim kāzās, kāzu jubilejā vai vienkārši romantisku brīžu baudīšanai - ja tiek meklēts romantisks  piedāvājums diviem, lieliska izvēle būs dāvanu karte Hotel Ezeri SPA piedāvājumam “Saldā mīla”
 

Restorāns Gadalaiki

Hotel Ezeri SPA restorāns Gadalaiki, kuru iemīļojuši gan tuvākajā apkārtnē dzīvojošie, gan pilsētas viesi, priecē ar profesionālu personālu un ēdienu, kas garšo fantastiski, tiek pagatavots zibenīgi un ir skaisti noformēts. Tevi noteikti iepriecinās arī  arī pārdomātais interjers - restorāns ir plašs un tam ir stiklota siena, lai telpa tiktu piepildīta ar dabīgo gaismu, un viesi varētu vērot gadalaiku rotaļas skaistajā apkārtnes ainavā. Tieši dēļ šīs iespējas restorāns ieguvis nosaukumu - restorāns Gadalaiki!

Īpaši SPA piedāvājumi

Hotel Ezeri SPA lepojas ar īpašiem SPA piedāvājumiem.  Pirmkārt, viesi var izbaudīt lauku pirts rituālu pieredzējuša pirtnieka pavadībā. Tāpat piedāvājumā ir arī plašs masāžu, SPA rituālu un skaistumkopšanas procedūru piedāvājums, un ko sev interesējošu atradīs ikviens. Kas iepriecinātu Tevi? Masāža ar pindām vai bambusa nūjiņu, nomierinoša lavandas SPA procedūra, romantisks SPA rituāls pārim vai varbūt atpūta pērļu vannā?
 

Lieliska cenas un kvalitātes attiecība

Plašais piedāvājumu klāsts, skaistās, modernās telpas un apburošā ainava, kas ieskauj Hotel Ezeri SPA, attaisno visas cerības. Cenas ir demokrātiskas, un lielisku atpūtu varēs baudīt ar visdažādāko budžetu. Pāris var pavadīt lielisku dienu saunu un baseinu centrā vien par 30 EUR. Viesošanos var papildināt ar pastaigu pa skaisti iekopto dārzu un ezermalu. Izsalkušos iepriecinās Hotel Ezeri SPA restorāna Gadalaiki bagātīgā ēdienkarte, kurā atrodami pavāru meistardarbi dažādās cenās. Nogurušie varēs baudīt vislabāko atpūtu, izbaudot kādu no SPA piedāvājumiem vai pirts rituāliem, vai arī baudīt mieru ērtajos viesnīcas numuriņos.
 
Kas no minētā visvairāk uzrunā Tevi, un ko no piedāvātā Tu ieteiktu izmēģināt kādam, kuram ir FromMe dāvanu karte, ko var izmantot arī pie Hotel Ezeri SPA?

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu