Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

04.12.2020

Dāvanas Ziemassvētkos

 

Tuvojoties Ziemassvētkiem, aktuāls ir jautājums par dāvanu iegādi saviem mīļajiem. Ikviens vēlas iegādāties dāvanas, kas spēs iepriecināt tuviniekus, radus un draugus, bet vienlaicīgi trāpīs arī dāvanas saņēmēja vēlmju sarakstā. Esam apkopojuši dāvanu meklēšanas paradumus internetā un novērtējuši, kādas ir iecienītākās dāvanas Ziemassvētkos.

 

Raksta turpinājumā lasi vairāk par to, kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanas un konkrētus dāvanu piemērus. 

 

Ja uzreiz vēlies nonākt pie konkrētām raksta sadaļām, spied uz sekojošām saitēm:

 

Ziemassvētku dāvanu idejas apkopotas sekojošās sadaļās:

 

 

Tendences izvēloties dāvanas Ziemassvētkos

Balstoties uz dāvanu meklēšanas paradumiem internetā un FromMe.lv statistiku, apkopojām Ziemassvētku dāvanu meklēšanas tendences 2018.gadā un 2019.gadā.

 

Ziemassvētku dāvanas sāk meklēt ātrāk

Šogad Ziemassvētku dāvanas cilvēki sāka meklēt jau laicīgāk nekā 2018.gadā. Tas ir ļoti saistīts ar to, ka meklējot Ziemassvētku dāvanas, cilvēki vēlas atrast personiskas dāvanas. Vēlas, lai dāvana būtu sirsnīga, personiska un cilvēkam piemērota. Svarīgi lai dāvanas saņēmēju pārņem sajūta, ka dāvinātājs ir par viņu padomājis. Vēl labāk, ka ir zinājis vai uzminējis, ko viņš vēlas.

 

Ātra dāvanu piegāde

 

Dāvanas meklē un izvēlas internetā

Dāvanas Ziemassvētkos aizvien vairāk tiek meklētas internetā. Tas varētu būt saistīts ar faktu, ka cilvēki aizvien vairāk izmanto savus viedtālruņus dāvanu meklēšanai. Otrs iemesls varētu būt tas, ka cilvēki nevēlas uz labu laimi doties piepildītajos lielveikalos. Dāvanu meklēšana internetā kļūst ērtāka un tiek ietaupīts laiks, kas būtu nepieciešams veikalu apmeklēšanai. Pirmssvētku periodā ir daudz vērtīgāk laiku pavadīt kopā ar ģimeni nevis drūzmēties ļaužu pilnos veikalos.

Pieaug sajūtu dāvanu vērtība

Ar katru gadu aizvien skaļāk tiek runāts par mantu pārpilnību. Minimālisms paliek ar vien modernāks – tas tomēr ievērojami atvieglo ikdienu, jo dzīvot ar mazāk mantām ir vieglāk. Tas ir iemesls, kāpēc aizvien populārākas paliek sajūtu dāvanas – dāvanas, kas sniedz iespēju gūt kādu jaunu pieredzi, labi atpūsties vai kā citādāk palutināt. Tiek dāvinātas arī dāvanu kartes, jo tās dod iespēju izvēlēties tieši to, kas dāvanas saņēmējam ir vairāk nepieciešams. 

 

 

FromMe dāvanu kartes – ar mērķi no sirds iepriecināt

FromMe dāvanu eksperti rūpējas par dāvanu saņēmēju iepriecināšanu un dāvanu meklētāju atbalstu. Rūpīgi strādājam pie tā, lai FromMe dāvanu kartes būtu pēc iespējas sirsnīgas un personiskas, kā arī dāvanu piedāvājums tāds, kas tiešām iepriecina dāvanu saņēmējus.

 

Sirsnīgas un personiskas dāvanu kartes

Lai padarītu dāvanu kartes sirsnīgas, esam radījuši iespēju personalizēt dāvanu kartes un piešķirt tām emocionālu vērtību. Esam uzlabojuši dāvanu kartes formātu, lai uz tās varētu uzrakstīt personisku sveicienu ar modernajiem un sirsnīgajiem EMOJI simboliem. Tiek piedāvāts arī īpašs dāvanu kartes pasniegšanas formāts – dāvanu karte iesaiņota kartiņā ar Skrīveru Saldumi šokolādi.

Labākais dāvanu piedāvājums

Dāvanu piedāvājumā ir lieliski atpūtas piedāvājumi, restorānu dāvanu kartes un dažādi piedzīvojumi. Lai dāvanu kartes padarītu par īpaši noderīgu dāvanu, iespējams iegādāties dažādu specializēto hobija veikalu dāvanu kartes. Dāvanas noderīguma palielināšanai, esam atvērti gan dāvanu karšu samainīšanai pret jebkuru citu FromMe piedāvājumu – gadījumā, ja dāvanas saņēmējs tomēr vēlas ko citu.

Ātra un ērta iegāde

Dāvanu karšu iegādes process ir ātrs un ērts. Nav nepieciešama apgrūtinoša reģistrēšanās. Dāvanu kartes var saņemt elektroniski, pa pastu vai pakomātu servisu vai atnākot pie mums Rīgas centrā Berga Bazārā. 

Dāvanu karte ar šokolādi

 

 

Populāras dāvanas Ziemassvētkos

Raksta turpinājumā ir apkopotas populārākās dāvanas Ziemassvētkos, kuras esam sadalījuši grupās izejot no tā, kādu vērtību tās sniedz dāvanas saņēmējam. Vari, protams, visus Ziemassvētku dāvanām piemērotākos piedāvājumus aplūkot dāvanu kataloga sadaļā Ziemassvētku dāvanas

 
 

Oriģinālas dāvanas Ziemassvētkos

Lielākai daļai cilvēku ar savu Ziemassvētku dāvanu gribās pārsteigt sev tuvos cilvēkus. Pārsteigt var ar kādu īpašu vai personisku dāvanu, jo tā būs neparedzama un noteikti nebūs garlaicīga. Dāvanas saņēmējs būs patīkami pārsteigts. Galvenais, lai būtu sajūta – “Kā Tu zināju, ka es gribu tieši to?” vai “Tas ir tas, ko es vienmēr esmu gribējis izmēģināt!”. 

 

Šokolādes meistarklase ģimenei

šokolādes meistarklase

Ziemassvētki ir gardumu un ģimenes laiks, un šī dāvanas ideja spēj apvienot abus kopā. Šokolādes meistarklase ir lieliska dāvana, kas ļaus pavadīt laiku kopā ar savējiem un pusotras stundas laikā uzzināt vairāk par šokolādi, arī kopā pagatavojot šokolādes gardumus.

 

Austeru baudījums restorānā Buržujs

austeru baudījums restorānā

Tiem, kam patīk baudīt dažādas izsmalcinātas garšas, noteikti austeres nav svešas. Tad nu restorāns Buržujs piedāvā īpašu dāvanu karti, kas ļaus divatā doties baudīt austeres ar pieskaņota baltvīna vai dzirkstošā vīna glāzi. Austeru baudījums ir lieliska dāvana svētkos, ko baudīt ar otru pusīti.

 

Zvaigžņu vērošana

StarSpace observatorija ļaus ielūkoties zvaigznēs un izprast tās nedaudz vairāk. Šī ir interesanta un aizraujoša aktivitāte, ko izmēģināt kopā ar draugiem vai ar savu otro pusīti. Zinātnes cienītājam šī būs piemērota dāvana, kas ļaus veikt dažādus fizikas eksperimentus un astrofotogrāfiju.

 

Pārvietojamā pirts muca

Tiem, kas vienmēr vēlas būt siltumā un pirts priekus izbauda no visas sirds, lielisks pārsteigums Ziemassvētkos ir pārvietojamā pirts muca. Pirts sakarst pusstundas laikā un tajā vienlaicīgi var pērties līdz 6 personām. Šī ir oriģināla dāvana ar ko pārsteigt draugus un sarīkot lielisku pirts vakaru.

 

Lidojums ar deltaplānu

Kādam, kas nebaidās no augstuma un vienmēr ir vēlējies paskatīties uz Rīgu no putna lidojuma skatu punkta, piemērota pārsteiguma dāvana ir lidojums ar deltaplānu. Šī ir aktivitāte, ko var baudīt jebkurā gadalaikā, vērojot pilsētas kustību no vairāku simtu metru augstuma. Aizraujošas sajūtas ir garantētas!

 

Lidmašīnas simulators

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir sapņa piepildījums kādam, kas vienmēr ir zinājis, kā ir pašam vadīt lidmašīnu. Simulatora brauciens norit stundu un tās laikā iespējams izvēlēties reālas lokācijas, lidostas un pilsētas Eiropā, kontrolēt laikapstākļus un daudzas citas lietas, kas nodrošina pēc iespējas reālāku lidojuma pieredzi.

 

 

 

 

Praktiskas dāvanas ikdienai

Ar vien populārāk paliek dāvināt noderīgas un ikdienā izmantojamas dāvanas. Tādā veidā tiek atrast risinājums situācijām, kad, šķiet, ka nav ne jausmas, ko lai kādam šajos svētkos uzdāvina. Iespējams, tas tāpēc, ka šim cilvēkam jau viss ir vai arī ir ļoti izteikta gaumes izjūta. Tādos gadījumos vislabākais risinājums ir ļaut viņam pašam izvēlēties sev dāvanu. Jāzina vien pareizais virziens – specializēts veikals, kāds hobijs vai kas vēl universālāks. 

 

Ražots Latvijā universālā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karte

Ziemassvētkos ir īpaši forši atbalstīt savējos un svētku dāvanas sagādāt no pašmāju ražotājiem. Dāvanu karte Ražots Latvijā atļauj to arī izdarīt. Ar šo dāvanu karti tās saņēmējs varēs izvēlēties starp vairāk kā 10 lieliskiem latviešu zīmoliem, kuros iepirkties.

 

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika

STENDERS dāvanu karte ir lieliska dāvana mammai vai māsai, jo šie produkti ir orientēti uz mierpilniem vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. STENDERS ir veids, kā sarīkot mājās pašai savu mazo SPA atpūtu tad, kad nav laika doties uz SPA saloniem. 

 

Lauma lingerie – sieviešu apakšveļa

Lauma lingerie dāvanu karte ir lielisks veids, kā iepriecināt savu sievu vai mīļoto sievieti. Sievišķīga, ērta un skaista apakšveļa ir praktiska un vienlīdz iepriecinoša dāvana no sava mīļotā vīrieša svētkos. 

 

 

Dāvanu karte iemīļotam hobijam

dāvana hobijam games4you

Dāvanu karte hobijam sniedz iespēju izvēlēties no plaša piedāvājumu klāsta un tas noteikti iepriecinās dāvanas saņēmēju. Salmo dāvanu karte makšķerēšanas veikalā ir labākā dāvana vīrietim makšķerniekam, savukārt Games4You dāvanu karte noderēs biljarda spēlei vai galda spēlei. Vai, piemēram, dāvanu karte INSERV.LV, – varēs izvēlēties sev dažādus instrumentus. 

Timberland apavi un apģērbi

timberland dāvanu karte

Timberland ir viens no vadošākajiem zīmoliem, kas piedāvā patiešām kvalitatīvus apavus un apģērbus par draudzīgām cenām. Timberland dāvanu karte ir lieliska dāvana Ziemassvētkos un jebkuros citos svētkos – patīkama un noderīga dāvana.

 

 

Mājai un dārzam 

mājai un dārzam

Praktiska dāvana, kas noderēs ikdienā, ir mājai un dārzam dāvanu karte. Mājoklī vienmēr ir lietas, kas nepieciešamas un šajā veikalā ir plašs piedāvājums ar sadzīves precēm, sezonāliem dekoriem, tehniku un skaistiem augiem. 

 

 

Universāla dāvanu karte

Reizēm ir grūti izvēlēties dāvanu cilvēkiem, kuriem, šķiet, jau ir viss nepieciešamai. Tad lieliska izvēle ir FromMe dāvanu karte, kas piedāvā izvēlēties no daudziem un dažādiem piedāvājumiem. Šo dāvanu īpaši iecienīts dāvināt arī mazāk pazīstamiem cilvēkiem, piemēram, darbiniekiem, kolēģiem un priekšniekiem.

 

 

dāvanu karte restorāni rīgā

 
 

Labi pavadīts laiks kopā

Laiks, kad iecienīts otram cilvēkam dāvināt materiālas lietas, nu jau lēnām pāriet. Iespējams, tas tāpēc, ka veidojas mantu pārbagātība un gala rezultātā uzdāvinātā dāvana krāj putekļus kaut kur plaukta malā. Ziemassvētki ir īpašs laiks, kad gribās pavadīt kopīgu laiku ar saviem mīļajiem – ģimeni, draugiem un svarīgākajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc dāvanas, kas nodrošina kvalitatīvi pavadītu laiku kopā ir populāras un īpaši iemīļotas dāvanas Ziemassvētkos.

 

Garda maltīte restorānā

Restorānu dāvanu karte

Viens no labākajiem veidiem, kā pavadīt laiku kopā, ir gardas vakariņas restorānā. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universālā dāvana, jo tā apvieno 10 dažādus restorānus vienuviet. Šī dāvanu karte ir derīga tādos restorānos, kā Andalūzijas suns, Herbārijs, FERMA, KOYA, Buržujs, Taverna, Tex-Mex Republic un citi. 

 

Restorānu īpašie piedāvājumi

Restorānu gardēžu piedāvājumi ir pateicīgi ar to, ka dāvanas saņēmējam tiek pasniegts konkrēts un pārdomāts šefpavāra piedāvājums. Ja vēlies dāvāt karalisku malīti, tad piemērots būs viduslaiku mielasts Jaunpils pilī. Jaunai pieredzei būs vakariņas tumsā vai austeru degustācija. Populāri ir arī branča piedāvājumi, piemēram, brokastis Bellevue Park Hotel.

Romantiskas brīvdienas divatā

Īpaši brīvdienu piedāvājumi ļauj kopā pavadīt vairākas skaistas dienas. Tā ir lieliska atpūta un kopā pavadīts laiks. Šī ir laba dāvana, ja ir vēlme uzdāvināt ko īpašu savai otrajai pusītei vai pārim. Tā var būt romantiska SPA nakts Baltvillābrīvdienas Dikļu pilī  vai SPA atpūta SPA Hotel Ezeri. Citus izdevīgus piedāvājumus atradīsi dāvanu sadaļā romantiskas atpūtas piedāvājumi.

 Interesanti pavadīts laiks

Interesanti pavadīts laiksNu jau kādu laiku populāra dāvana ir kvesti. Tas tāpēc, ka tā ir interesanta atpūta kopā ar draugiem. Līdzīgi ir ar dažādām meistarklasēm. Piemēram, CAPS šokolādes meistarklasēs ar draugiem vai ģimeni var kopā taisīt gardas šokolādes konfektes, bet Lāčos cept maizi. Ar šādu pašu virzienu ir arī dāvanu karte galda spēlēm. Tā dos iespēju iegādāties kādas galda spēles, kas nākotnē pulcēs draugus spēļu vakariem.

 

Aizraujošs ceļojums vai ekskursija

Jaunas pieredzes ir lieliska dāvana. Atpūtai svaigā gaisā iecienīts doties uz Rakši ZOO parku, kur iespējams apskatīt savvaļas dzīvniekus, un nobaudīt gardas pankūkas no kamieļu piena. Greznam ceļojumam tepat Latvijā daudzi izvēlas atpūtu pilīs – iespēju sajusties kā karaļiem un baudīt SPA procedūras. Un tālākiem kopīgiem ceļojumiem vienmēr noderēs ceļojumu aģentūras dāvanu karte – jau pārdomātiem un izplānotiem ceļojumiem. 

 


 
 

Dāvanu kartes veselībai un skaistumam

 

Veselība ir dāvana, ko mēs katrs vēlamies uzdāvināt sev un mums tuvajiem cilvēkiem. Abas lietas ir nepieciešamas, lai cilvēks būtu laimīgs. Tāpēc nereti arī tiek dāvinātas dažādas dāvanu kartes uz skaistumkopšanas saloniem, masāžām, pirtīm un veselības iestādēm. Ziemassvētki ir īpaši svarīgs laiks, kad par tuviniekiem parūpēties un bieži vien tas tiek darīts tieši šādos veidos. Palutinot mīļos ar ko patīkamu un vienlaikus veselību uzlabojošu.

Skaistumkopšanas salons Kolonna

Kolonna dāvanu karte ir piemērota svētku dāvana sievietei. Ar šo dāvanu karti iespējams sapucēties kādam svētku notikumam vai vienkārši sevi palutināt ar jaunu manikīru, matu griezumu, sejas masāžu vai kādu citu procedūru. Šī ir lieliska dāvana māsai vai tantei svētkos.

 

Mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem

Nela Gems dāvanu karte iepriecinās ikvienu sievieti, kurai patīk sapucēties uz īpašiem svētkiem vai arī nest sev līdzi šarmantu eleganci arī ikdienā. Šīs rotaslietas ir skaista un apburoša dāvana gan savai sievai un mīļotajai sievietei, gan arī mammai, māsai vai draudzenei. Katra sieviete spēs atrast kādu sev piemērotu un mirdzošu rotu. 

 

Ārstnieciskās masāžas un procedūras

Helios dāvanu karte ļaus dāvanas saņēmējam pilnvērtīgi sevi palutināt ar dažādu relaksējošu procedūru palīdzību. Medicīnas centrs Mā–Re ir ārstniecības iestāde, kas specializējas ārstnieciskajās, kosmētiskajās un relaksējošās masāžās. Īpaši populāra ir medus masāža, kas tonizē ādu, padara to zīdaini maigu un uzlabo asinsriti. Lieliska dāvana mammai vai draudzenei svētkos. 

Ķīpsalas peldbaseina apmeklējums 

Peldēšana ir visaptverošākā sporta aktivitāte, kur tiek nodarbināta visa muskuļu sistēma. Peldbaseina apmeklējums 5 reizēm ir lieliska dāvana kādam, kas vēlas sākt kustēties vairāk un ievērot aktīvāku dzīvesveidu. Kuram gan nepatīk peldēt? Šī ir piemērota dāvana gan lieliem, gan maziem.

 

Veselību uzlabojošas

Veselību uzlabojošas procedūras un ārstu konsultācijas nav no lētākajām. Tā būtu ļoti noderīga dāvana, ko pasniegt kādam tuvam cilvēkam, kam tas ir nepieciešams – mammai, tētim, vecmammai vai vectēvam, piemēram. Medicīnas centrs ARS piedāvā fizioterapiju, masāžas, ārstu konsultācijas, diagnoztikas, operācijas un daudzus citus noderīgus pakalpojumus veselībai.
 

 

 

Dāvanas ziemas priekiem

Ziemassvētki tomēr ir ziemā, tāpēc aktīviem cilvēkiem bieži vien tiek dāvinātas dāvanas, ko tie var izmantot uzreiz. Protams, ziemas cepure, hokeja nūja vai ragaviņas varētu būt lieliska dāvana, ko nākošajā mirklī var izbaudīt. Taču lielāks prieks dāvanas saņēmējam noteikti būs kāds ziemas piedzīvojums, ko izbaudīt ar ģimeni vai draugiem.

 

 

Slēpošanas un atpūtas bāzes apmeklējums

Lieliska dāvana visai ģimenei Ziemassvētkos ir ziemas prieku izbaudīšana – slēpošana.  Žagarkalna apmeklējums ir laba izvēle, jo tā ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm visā Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Tāpēc šī dāvana ir piemērota gan slēpošanas entuziastam ar vairāku gadu pieredzi, gan iesācējam, kas labprāt uzlabotu savas spējas uz kalna.  Tik pat laba izvēle ir atpūtas parks Reiņa trase, kur ziemā paslēpot, bet vasarā uzspēlēt golfu.

Adrenalīna pilna ziemas prieku baudīšana

Ātruma cienītājiem piemērots ziemas prieks ir brauciens ar sniega motociklu. Stundu ilgais brauciens norisinās pa mežu, tāpēc iespējams kārtīgi iztrakoties un izbaudīt ātrumu.  Savukārt Skeletona izjūtas nobraucienā Varde būs ekstrēms un neaizmirstams ziemas piedzīvojums. Aktīviem draugiem vai ģimenes locekļiem šī dāvana noteikti patiks.

Jauns ziemas sporta inventārs

XSports dāvanu karte būs noderīga dāvana tiem, kuriem laiks iegādāties savas pirmās slēpes vai atjaunot savu ziemas prieku baudīšanai paredzēto sporta inventāru. XSports ir sporta preču tirdzniecības veikals Rīgā, kurā Tu vari iegādāties kvalitatīvu sporta zīmolu izstrādājumus savai aktīvajai atpūtai.

 

Iespēja apgūt kērlingu

Kērlings kļūst arvien populārāks visā pasaulē un tikai no šīs dāvanas saņēmēja būs atkarīgs, vai kērlings būs viņa hobijs vai olimpiskais sapnis, kas realizēsies. Kērlinga halle piedāvā apgūt šo sporta veidu un labi pavadīt laiku ar draugiem. Šī dāvana noteikti patiks brālim, vīram vai kādam draugam.

 

 

 

Dāvanas pilnvērtīgai atpūtai

Gads ir galā – notikumiem un dažādām emocijām bagāts. Ziemassvētki ir piemērots laiks, kad beidzot atpūsties un priecāties par gada laikā paveikto. Kādam nepieciešama mierpilna atpūta, kādam jauna enerģija jauniem izaicinājumiem, kādam vienkārši relaksējoša aizmiršanās un satraukuma atbrīvošana. Tāpēc nereti tiek veikta izvēle palutināt mīļos cilvēkus ar sen pelnītu un patiesu atpūtu.

 

Ceļojums bezsvara stāvoklī 

Floutings jeb ceļojums bezsvara stāvoklī ir relaksējoša procedūra, kas notiek 30cm seklā sāls ūdens baseinā. Blīais ūdens rada bezsvara stāvokli, kura laikā iespējams piedzīvot pilnvērtīgu relaksāciju gan ķermenim, gan prātam. Šī procedūra palīdz efektīvi cīnīties ar nogurumu, muskuļu sāpēm, stresu un pat depresiju. 

 

Romantiska masāža pārim 

Lieliska dāvana pārim vienmēr būs kvalitatīvi pavadīts laiks kopā, un kāpēc gan ne Sentio romantiskā masāža? Masāžas ilgums ir pusotra stunda un tā norit relaksējošas mūzikas pavadībā, sveču gaismā un, pats galvenais, ar mīļoto cilvēku blakus. 

 

Daudzveidīga atpūta Jūrmalā

Hotel Jūrmala SPA ir atpūtas centrs, kas piedāvā nesteidzīgu relaksāciju un nomierinošas procedūras pašā Jūrmalas sirdī. Saunas un baseina apmeklējums ir lielisks veids, kā palutināt savu ķermeni pēc kārtīga treniņa trenažieru zālē. Hotel Jūrmala SPA ir piemērots gan mierīgai, gan aktīvai atpūtai. 

 

Karaliska atpūta Piena muižā

Piena muiža piedāvā patiesi karalisku atpūtu ar nakšņošanu viesnīcas numuriņos, romantiskām vakariņām, pirts un baseina apmeklējumu, kā arī nomierinošām SPA procedūrām. Šī ir burvīga atpūta pārim un dāvana, ko uzdāvināt vecākiem vai savai otrajai pusītei.  

 
 
 

Esam izveidojuši rakstu ar apkopotām 10 populārākajām un vienlīdz oriģinālākajām dāvanām. Ja vēlies dāvanas saņēmēju pārsteigt ar pasniegto dāvanu, tad smelies iedvesmu no šī raksta. Lieliskas Ziemassvētku dāvanu idejas meklē rakstā TOP 10 oriģinālākās Ziemassvētku dāvanas.

 

Citas dāvanu idejas atradīsi blogā Ideja dāvanai. Tajā apkopoti raksti ar dažādām dāvanu idejām – oriģinālām, paštaisītām, ekskluzīvām utt.

 

Ziemassvētku dāvanas

 

Interneta dāvanu veikalā FromMe.lv iespējams iegādāties populārākās Ziemassvētku dāvanas ikvienam. Šeit iespējams iegādāties dāvanu kartes gan mierīgai atpūtai, gan arī tādai, kurā iespējams iegūt papildus adrenalīnu.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu