Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

02.12.2022

Dāvanas Ziemassvētkos

Tuvojoties Ziemassvētkiem, aktuāls ir jautājums par dāvanu iegādi saviem mīļajiem. Ikviens vēlas iegādāties dāvanas, kas spēs iepriecināt tuviniekus, radus un draugus, bet vienlaicīgi trāpīs arī dāvanas saņēmēja vēlmju sarakstā. Esam apkopojuši dāvanu meklēšanas paradumus internetā un novērtējuši, kādas ir iecienītākās dāvanas. 

 

Raksta turpinājumā lasi vairāk par to, kā izvēlēties dāvanas Ziemassvētkos un apskati arī konkrētus dāvanu piemērus. Ņem vērā, ka rakstā apkopotās dāvanas un daudzas citas vienuviet atradīsi mūsu sadaļā Ziemassvētku dāvanas

 

Ja uzreiz vēlies nonākt pie konkrētām raksta sadaļām, spied uz sekojošām saitēm:

 

Ziemassvētku dāvanu idejas apkopotas sekojošās sadaļās:

 

 

Tendences izvēloties dāvanas Ziemassvētkos

Balstoties uz dāvanu meklēšanas paradumiem internetā un FromMe.lv statistiku, apkopojām Ziemassvētku dāvanu meklēšanas tendences 2020.gadā.

 

Ziemassvētku dāvanas sāk meklēt ātrāk

Šogad Ziemassvētku dāvanas cilvēki sāka meklēt jau laicīgāk nekā 2020.gadā. Tas ir ļoti saistīts ar to, ka meklējot Ziemassvētku dāvanas, cilvēki vēlas atrast personiskas dāvanas. Vēlas, lai dāvana būtu sirsnīga, personiska un cilvēkam piemērota. Svarīgi lai dāvanas saņēmēju pārņem sajūta, ka dāvinātājs ir par viņu padomājis. Vēl labāk, ka ir zinājis vai uzminējis, ko viņš vēlas.

 

Tik pat liela ietekme, protams, ir arī valstī esošajai Covid-19 situācijai, kas joprojām diemžēm ir aktuāla. Vairums dāvanas tagad gribās sameklēt internetā arī drošības pasākumu dēļ, līdz ar ko piegādes pakomāti un kurjeri ir īpaši noslogoti arī svētku sezonā. 

 

Ātrākā dāvanu iegāde

 

Dāvanas meklē un izvēlas internetā

Dāvanas Ziemassvētkos aizvien vairāk tiek meklētas internetā. Tas varētu būt saistīts ne tikai ar drošības aspektiem, bet arī ar faktu, ka cilvēki aizvien vairāk izmanto savus viedtālruņus dāvanu meklēšanai. Otrs iemesls varētu būt tas, ka cilvēki nevēlas uz labu laimi doties piepildītajos lielveikalos. Dāvanu meklēšana internetā kļūst ērtāka un tiek ietaupīts laiks, kas būtu nepieciešams veikalu apmeklēšanai.

 

Tā kā iepirkšanās internetā ir palikusi populārāka, arī interneta veikalu dāvanu kartes ir kļuvušas populārākas. Pozitīvā ietekme no sociālās distancēšanās ir tā, ka cilvēki daudz vairāk laika velta saviem hobijiem, kur tas ir iespējams. Tāpēc dāvanu karte, piemēram, hobija interneta veikalā ir augstā vērtējumā.

Pieaug sajūtu dāvanu vērtība

Ar katru gadu aizvien skaļāk tiek runāts par mantu pārpilnību. Minimālisms paliek ar vien modernāks – tas tomēr ievērojami atvieglo ikdienu, jo dzīvot ar mazāk mantām ir vieglāk. Tas ir iemesls, kāpēc aizvien populārākas paliek sajūtu dāvanas – dāvanas, kas sniedz iespēju gūt kādu jaunu pieredzi, labi atpūsties vai kā citādāk palutināt. Tiek dāvinātas arī dāvanu kartes, jo tās dod iespēju izvēlēties tieši to, kas dāvanas saņēmējam ir vairāk nepieciešams. 

 

Par to, kā droši iepirkties šajā svētku sezonā, izlasi rakstā Kur pirkt Ziemassvētku dāvanas.

 

 

FromMe dāvanu kartes – ar mērķi no sirds iepriecināt

FromMe dāvanu eksperti rūpējas par dāvanu saņēmēju iepriecināšanu un dāvanu meklētāju atbalstu. Rūpīgi strādājam pie tā, lai FromMe dāvanu kartes būtu pēc iespējas sirsnīgas un personiskas, kā arī dāvanu piedāvājums tāds, kas tiešām iepriecina dāvanu saņēmējus.

 

Sirsnīgas un personiskas dāvanu kartes

Lai padarītu dāvanu kartes sirsnīgas, esam radījuši iespēju personalizēt dāvanu kartes un piešķirt tām emocionālu vērtību. Esam uzlabojuši dāvanu kartes formātu, lai uz tās varētu uzrakstīt personisku sveicienu ar modernajiem un sirsnīgajiem EMOJI simboliem. Tiek piedāvāts arī īpašs dāvanu kartes pasniegšanas formāts – dāvanu karte iesaiņota kartiņā ar Skrīveru Saldumi šokolādi.

Labākais dāvanu piedāvājums

Dāvanu piedāvājumā ir lieliski atpūtas piedāvājumi, restorānu dāvanu kartes un dažādi piedzīvojumi. Lai dāvanu kartes padarītu par īpaši noderīgu dāvanu, iespējams iegādāties dažādu specializēto hobija veikalu dāvanu kartes. Dāvanas noderīguma palielināšanai, esam atvērti gan dāvanu karšu samainīšanai pret jebkuru citu FromMe piedāvājumu – gadījumā, ja dāvanas saņēmējs tomēr vēlas ko citu.

Ātra un ērta iegāde

Dāvanu karšu iegādes process ir ātrs un ērts. Nav nepieciešama apgrūtinoša reģistrēšanās. Dāvanu kartes var saņemt elektroniski, pa pastu vai pakomātu servisu vai atnākot pie mums uz ofisu Barona Kvartālā. 

Dāvanu karte ar šokolādi

 

 

Populāras dāvanas Ziemassvētkos

Raksta turpinājumā ir apkopotas populārākās dāvanas Ziemassvētkos, kuras esam sadalījuši grupās izejot no tā, kādu vērtību tās sniedz dāvanas saņēmējam. 

 
 
 

Oriģinālas dāvanas Ziemassvētkos

Lielākai daļai cilvēku ar savu Ziemassvētku dāvanu gribās pārsteigt sev tuvos cilvēkus. Pārsteigt var ar kādu īpašu vai personisku dāvanu, jo tā būs neparedzama un noteikti nebūs garlaicīga. Dāvanas saņēmējs būs patīkami pārsteigts. Galvenais, lai būtu sajūta – “Kā Tu zināju, ka es gribu tieši to?” vai “Tas ir tas, ko es vienmēr esmu gribējis izmēģināt!”. 

 

Šokolādes meistarklase ģimenei

šokolādes meistarklase

Ziemassvētki ir gardumu un ģimenes laiks, un šī dāvanas ideja spēj apvienot abus kopā. Šokolādes meistarklase ir lieliska dāvana, kas ļaus pavadīt laiku kopā ar savējiem un pusotras stundas laikā uzzināt vairāk par šokolādi, arī kopā pagatavojot šokolādes gardumus.

 

Ražots Latvijā universālā dāvanu karte

ražots latvijā dāvanu karte

Ziemassvētkos ir īpaši forši atbalstīt savējos un svētku dāvanas sagādāt no pašmāju ražotājiem. Dāvanu karte Ražots Latvijā atļauj to arī izdarīt. Ar šo dāvanu karti tās saņēmējs varēs izvēlēties starp vairāk kā 10 lieliskiem latviešu zīmoliem, kuros iepirkties.

 

Lidojums ar deltaplānu

Kādam, kas nebaidās no augstuma un vienmēr ir vēlējies paskatīties uz Rīgu no putna lidojuma skatu punkta, piemērota pārsteiguma dāvana ir lidojums ar deltaplānu. Šī ir aktivitāte, ko var baudīt jebkurā gadalaikā, vērojot pilsētas kustību no vairāku simtu metru augstuma. Aizraujošas sajūtas ir garantētas!

 

Dāvanu karte kvestam pēc izvēles

dāvanu karte kvestamKvests ir lieliska dāvana, jo tā garantē labi pavadītu laiku ar draugiem vai ģimeni. Tā kā kvestu ir ļoti daudz un katrs ir ar savu tematiku, svarīgi piemeklēt tādu, kas saņēmējam patiktu. Lai izvēli varētu veikt pats saņēmējs, noderēs universālā kvestu dāvanu karte, kas ir derīga piecos kvestu uzņēmumos Rīgā uz jebkuru kvestu.

 

 

Dāvanu kartes interneta veikalā

Tā kā iepirkšanās internetā šobrīd ir aktuālāka kā jebkad iepriekš, laba dāvana draugiem un ģimenei būs dāvanu karte kādā interneta veikalā. Viņi paši varēs izvēlēties sev vēlamās preces ikdienai – darbam, sportam, varbūt kādam ceļojumam vai savam skaistumam. 

 

707.lv dāvanu karte

707.lv dāvanu karte

Viens no universālākajiem interneta veikaliem ir 707.lv veikals. Tajā ir ļoti plašs preču klāsts dažādās jomās – skaistumam, sportam, mājai un dārzam, tūrismam, sadzīves tehnikai utt. Universālā 707.lv dāvanu karte saņēmējam ļaus iegādāties to, kas pašam ir patiešām nepieciešams ikdienai.

 

Es Mīlu Kafiju dāvanu karte

esmilukafiju.lv dāvanu karteĪsteniem kafijas cienītājiem bez šaubām noderēs Es Mīlu Kafiju dāvanu karte. To varēs izmantot arī viņu reālajā veikaliņā, taču interneta veikals ļauj daudz ērtāk un ātrāk pārlūkot preču klāstu. Te varēs atrast gan ekskluzīvāku dāvanu kā kafijas automātu, gan arī kādu kafijas pagatavošanas gadžetu vai lielisku tējas izlasi.

 

Dāvanu karte mājsaimniecības precēm

tavatelpa.lv dāvanu karteVēl viena lieliska dāvanu karte ir no interneta veikala TavaTelpa.lv. Tas ir mājsaimniecības preču veikals, kurā iespējams iegādāties dažādas lietas mājai – tīrīšanas līdzekļus, traukus, mēbeles, puķu podus, dārza mēbeles un daudz ko citu. TavaTelpa.lv dāvanu karte ļaus saņēmējam izvēlēties pašam.

 

Inserv.lv dāvanu karte darba instrumentiem

inserv.lv dāvanu karteJa tu šajos svētkos nevari izdomāt, ko dāvināt vīrietim Ziemassvētkos, tad noderēs dāvanu karte Inserv.lv interneta veikalā. Tā piedāvājumā ir dažādi darba instrumenti, kā arī dārza gadžeti, kas noderēs īstenam saimniekam ar pašam savu pagalmu. Lai instrumenti būtu efektīvi, reizēm nepieciešams iegādāties jaunus – iespējams, tieši to arī dāvanas saņemējs jau labu laiku vēlas izdarīt.

Games4You.lv dāvanu karte galda spēlēm

dāvana hobijam games4you

Galda spēles ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, kas Ziemassvētku sezonā ir īpaši aktuāli. Ja arī tu meklē dāvanu kādam, kam patīk atklāt jaunas galda spēles, noderēs Games4You.lv dāvanu karte. Saņēmējs varēs izvēlēties sev spēli, kas vēl nav viņa īpašumā. Turklāt piedāvājumā ir arī dažādas citas spēles, burvju triki, šautriņas un pat biljarda galdi.

Dāvanu karte no UDENSPUDELE.LV 

udenspudele.lv dāvanu karte

Interneta veikals UDENSPUDELE.LV piedāvā iegādāties ilgtspējīgas ūdens pudeles, kā arī termosus un termokrūzes, kas ziemas sezonā ir īpaši aktuāli. Dāvanu karte UDENSPUDELE.LV interneta veikalā noderēs tiem, kam patīk ikdienas gadžetus sev izvēlēties pašiem. Kvalitatīva termokrūze vai termoss būs lieliska izvēle karsto dzērienu baudītājiem. 

Dāvanu karte jaunam telpaugam

augutante.lv dāvanu karteTiem, kam patīk savu mājokli izrotāt ar telpaugiem, noteikti patiks dāvanu karte no zīmola AuguTante.lv. Šajā interneta veikalā AuguTante.lv dāvanu karte ļaus saņēmējam izvēlēties savu augu kolekciju papildināt ar kādu jaunu un varbūt pat eksotisku telpaugu. Ziemas mēnešos jauns zaļais draugs būs tieši laikā un padarīs mājokli vēl omulīgāku un dzīvīgāku.

 

 

Praktiskiem pirkumiem

Ar vien populārāk paliek dāvināt noderīgas un ikdienā izmantojamas dāvanas. Tādā veidā tiek atrast risinājums situācijām, kad, šķiet, ka nav ne jausmas, ko lai kādam šajos svētkos uzdāvina. Iespējams, tas tāpēc, ka šim cilvēkam jau viss ir vai arī ir ļoti izteikta gaumes izjūta. Līdz ar to, ja domā, ko dāvināt Ziemassvētkos, vislabākais risinājums ir ļaut saņēmējam pašam izvēlēties sev dāvanu. 

 

Universāla dāvanu karte

Reizēm ir grūti izvēlēties dāvanu cilvēkiem, kuriem, šķiet, jau ir viss nepieciešamai. Tad lieliska izvēle ir FromMe dāvanu karte, kas piedāvā izvēlēties no daudziem un dažādiem piedāvājumiem. Šo dāvanu īpaši iecienīts dāvināt arī mazāk pazīstamiem cilvēkiem, piemēram, darbiniekiem, kolēģiem un priekšniekiem.

 

STENDERS – sajūtām bagāta kosmētika

STENDERS dāvanu karte ir lieliska dāvana mammai vai māsai, jo šie produkti ir orientēti uz mierpilniem vannas un ķermeņa kopšanas rituāliem. STENDERS ir veids, kā sarīkot mājās pašai savu mazo SPA atpūtu tad, kad nav laika doties uz SPA saloniem. 

 

Lauma lingerie – sieviešu apakšveļa

Lauma lingerie dāvanu karte ir lielisks veids, kā iepriecināt savu sievu vai mīļoto sievieti. Sievišķīga, ērta un skaista apakšveļa ir praktiska un vienlīdz iepriecinoša dāvana no sava mīļotā vīrieša svētkos. Tā ikdienā ļaus justies par sevi pārliecinātai un, protams, arī skaistai.

 

Timberland apavi un apģērbi

timberland dāvanu karte

Timberland ir viens no vadošākajiem zīmoliem, kas piedāvā patiešām kvalitatīvus apavus un apģērbus par draudzīgām cenām. Līdz ar to Timberland dāvanu karte ir lieliska dāvana Ziemassvētkos un jebkuros citos svētkos – patīkama un noderīga dāvana. Iespējams, saņēmējam tieši nepieciešami jauni ziemas zābaki vai sezonas jaka. 

Sportland veikals sporta precēm un inventāram

sportland dāvanu karteSportland ir viens no populārākajiem sporta preču veikaliem Latvijā, līdz ar to arī tā dāvanu karti var izmantot dažādās Latvijas pilsētās Sportland veikalos. Sportland dāvanu karte var būt lieliska dāvana sportiskam vīrietim un aktīvai sievietei, kas ļaus saņēmējam iegādāties jaunu sporta apģērbu vai kādu noderīgu sporta inventāru.

 

Mājai un dārzam 

mājai un dārzam

Praktiska dāvana, kas noderēs ikdienā, ir mājai un dārzam dāvanu karte. Mājoklī vienmēr ir lietas, kas nepieciešamas un šajā veikalā ir plašs piedāvājums ar sadzīves precēm, sezonāliem dekoriem, tehniku un skaistiem augiem. Šī ir lieliska dāvana, ko priecāsies saņemt īsteni savu māju saimnieki – piemēram, mamma ar tēti.

 

 

 

Dāvanu kartes hobijam

Katram ir savs iecienītākais hobijs, ko brīvajā laikā piekopjam. Ja tu meklē dāvanu kādam, kas vairāk par kādu praktisku dāvanu gribētu saņemt ko noderīgu tieši savam hobijam, tad dāvanu karte iemīļotam hobijam ir lieliska izvēle. Tā ļaus saņēmējam pašma izvēlēties nepieciešamo, jo tikai pats hobija īpašnieks zina, kas viņam ir nepieciešams sava hobija attīstīšanai konkrētajā mirklī.

 

SALMO makšķernieku veikals

salmo dāvanu karteMakšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt un izmēģināt ko jaunu, tāpēc tēriņi ir nenovēršami. Vislabākā dāvana makšķerniekam ir SALMO dāvanu karte. Tikai pats makšķernieks vislabāk zina, ko gribētu iegādāties – vai tie būtu īpaši vizuļi, auklas, zivju barība, inventārs un citi aksesuāri makšķerēšanas ērtībai.

 

Dāvanu karte medniekam veikalā ''Ieroči''

ieroci dāvanu karteVēl viens lielisks veikals hobijam ir ''Ieroči''. Tajā iespējams atrast piemērotu ekipējumu un apģērbu gan makšķerniekiem, gan arī medniekiem. Ar Ieroči dāvanu karti saņēmējs varēs iegādāties labu āra apģērbu, kā arī noderīgus rīkus savam hobijam.

 

 

Pulsometrs dāvanu karte 

pulsometrs dāvanu kartePulsometrs.lv piedāvā iegādāties dažādas tehnoloģijas sportam un veselībai. Veikala darbinieki paši ir skriešanas un sporta entuziasti, tāpēc viņi noteikti spēj klientiem ieteikt vislabāko un efektīvāko. Ja arī tavam saņēmējam patīk ikdienā kustēties un aktīvi pavadīt laiku, tad Pulsometrs.lv dāvanu karte būs dāvana tieši laikā. Varbūt laiks iegādāties sporta pulksteni vai kādu citu noderīgu gadžetu aktīvākai ikdienai.

 

OS veikala dāvanu karte orientēšanās sportam

orientēšanās os dāvanu karteVēl viens aizraujošs hobija veids ir orientēšanās sports. Tajā ir svarīga ilgstoša skriešana, tāpēc neizmērojami vērtīgs ir piemērots ekipējums un apģērbs. Ja arī tavs saņēmējs interesējas par orientēšanos vai to jau pilnā sparā piekopj, tad dāvanu karte OS veikalā būs laba dāvana jauniem skriešanas apaviem vai kādam noderīgam gadžetam. 

Rožlejas stādu audzētava

rožlejas dāvanu karte

Tiem, kam patīk stādīt un rūpēties par savu piemājas mazdārziņu, Rožlejas dāvanu karte noderēs arī kā dāvana Ziemassvētkos. Tā ļaus rūpīgi iepazīties ar piedāvājumu, jo Rožleju stādu audzētava ir atvērta klientiem visa gada garumā.

 

 

Xsports dāvanu karte sporta precēm

xsports dāvanu karteXSports ir sporta preču tirdzniecības veikals Rīgā, kur iespējams iegādāties dažādu sporta ekipējumu, inventāru un arī apģērbu. Aktīvam dāvanas saņēmējam šis apsveikums būs tieši laikā. Piemēram, Xsports dāvanu karte būs labs veids, kā iegādaties sev jaunas slēpes vai sniega dēli, lai arī pēc svētkiem varētu turpināt baudīt ziemu. 

 

 

 

dāvanu karte restorāni rīgā

 
 

Labi pavadīts laiks kopā

Laiks, kad iecienīts otram cilvēkam dāvināt materiālas lietas, nu jau lēnām pāriet. Iespējams, tas tāpēc, ka veidojas mantu pārbagātība un gala rezultātā uzdāvinātā dāvana krāj putekļus kaut kur plaukta malā. Ziemassvētki ir īpašs laiks, kad gribās pavadīt kopīgu laiku ar saviem mīļajiem – ģimeni, draugiem un svarīgākajiem cilvēkiem. Tieši tāpēc dāvanas Ziemassvētkos, kas nodrošina kvalitatīvi pavadītu laiku kopā ir populāras un īpaši iemīļotas šajos svētkos.

 

Vakariņas kādā Rīgas restorānā pēc izvēles

Restorānu dāvanu karte

Viens no labākajiem veidiem, kā pavadīt laiku kopā, ir gardas vakariņas restorānā. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universālā dāvana, jo tā apvieno 10 dažādus restorānus vienuviet. Šī dāvanu karte ir derīga tādos restorānos, kā Andalūzijas suns, Herbārijs, FERMA, Buržujs, Taverna, Tex-Mex Republic un citi. 

 

Restorānu īpašie piedāvājumi

Restorānu gardēžu piedāvājumi ir pateicīgi ar to, ka dāvanas saņēmējam tiek pasniegts konkrēts un pārdomāts šefpavāra piedāvājums. Ja vēlies dāvāt karalisku malīti, tad piemērots būs viduslaiku mielasts Jaunpils pilī. Jaunai pieredzei būs vakariņas tumsā vai austeru degustācija

 

Romantiskas brīvdienas divatā

Īpaši brīvdienu piedāvājumi ļauj kopā pavadīt vairākas skaistas dienas. Tā ir lieliska atpūta un kopā pavadīts laiks. Šī ir laba dāvana, ja ir vēlme uzdāvināt ko īpašu savai otrajai pusītei vai pārim. Tā var būt romantiska SPA nakts Baltvillā,  vai SPA atpūta SPA Hotel Ezeri. Citus izdevīgus piedāvājumus atradīsi dāvanu sadaļā romantiskas atpūtas piedāvājumi.

 Interesanti pavadīts laiks

Interesanti pavadīts laiksInteresanti pavadīts laiks kopā vienmēr ir laba dāvana svētkos. Piemēram, CAPS šokolādes meistarklasēs ar draugiem vai ģimeni var kopā taisīt gardas šokolādes konfektes, bet Lāčos cept maizi. Ar šādu pašu virzienu ir arī dāvanu karte galda spēlēm. Tā dos iespēju iegādāties kādas galda spēles, kas nākotnē pulcēs draugus spēļu vakariem.

 

Aizraujošs ceļojums vai ekskursija

Jaunas pieredzes ir lieliska dāvana. Atpūtai svaigā gaisā iecienīts doties uz Rakši ZOO parku, kur iespējams apskatīt savvaļas dzīvniekus, un nobaudīt gardas pankūkas no kamieļu piena. Greznam ceļojumam tepat Latvijā daudzi izvēlas atpūtu pilīs – iespēju sajusties kā karaļiem un baudīt SPA procedūras. Un tālākiem kopīgiem ceļojumiem noderēs ceļojumu aģentūras dāvanu karte izplānotiem ceļojumiem. 

 
 

Dāvanu kartes veselībai un skaistumam

 

Veselība ir dāvana, ko mēs katrs vēlamies uzdāvināt sev un mums tuvajiem cilvēkiem. Abas lietas ir nepieciešamas, lai cilvēks būtu laimīgs. Tāpēc nereti arī tiek dāvinātas dažādas dāvanu kartes uz skaistumkopšanas saloniem, masāžām, pirtīm un veselības iestādēm. Ziemassvētki ir īpaši svarīgs laiks, kad par tuviniekiem parūpēties un bieži vien tas tiek darīts tieši šādos veidos. Palutinot mīļos ar ko patīkamu un vienlaikus veselību uzlabojošu.

 

Skaistumkopšanas salons Kolonna

Kolonna dāvanu karte ir piemērota svētku dāvana sievietei. Ar šo dāvanu karti iespējams sapucēties kādam svētku notikumam vai vienkārši sevi palutināt ar jaunu manikīru, matu griezumu, sejas masāžu vai kādu citu procedūru. Šī ir lieliska dāvana māsai vai tantei svētkos.

 

Mirdzošas rotaslietas no Swarovski kristāliem

Nela Gems dāvanu karte iepriecinās ikvienu sievieti, kurai patīk sapucēties uz īpašiem svētkiem vai arī nest sev līdzi šarmantu eleganci arī ikdienā. Šīs rotaslietas ir skaista un apburoša dāvana gan savai sievai un mīļotajai sievietei, gan arī mammai, māsai vai draudzenei. Katra sieviete spēs atrast kādu sev piemērotu un mirdzošu rotu. 

 

Ārstnieciskās masāžas un procedūras

Helios dāvanu karte ļaus dāvanas saņēmējam pilnvērtīgi sevi palutināt ar dažādu relaksējošu procedūru palīdzību. Medicīnas centrs Mā–Re ir ārstniecības iestāde, kas specializējas ārstnieciskajās, kosmētiskajās un relaksējošās masāžās. Īpaši populāra ir medus masāža, kas tonizē ādu, padara to zīdaini maigu un uzlabo asinsriti. Lieliska dāvana mammai vai draudzenei svētkos. 

Ķīpsalas peldbaseina apmeklējums 

Peldēšana ir visaptverošākā sporta aktivitāte, kur tiek nodarbināta visa muskuļu sistēma. Peldbaseina apmeklējums 5 reizēm ir lieliska dāvana kādam, kas vēlas sākt kustēties vairāk un ievērot aktīvāku dzīvesveidu. Kuram gan nepatīk peldēt? Šī ir piemērota dāvana gan lieliem, gan maziem.

 

Veselību uzlabojošas

Veselību uzlabojošas procedūras un ārstu konsultācijas nav no lētākajām. Tā būtu ļoti noderīga dāvana, ko pasniegt kādam tuvam cilvēkam, kam tas ir nepieciešams – mammai, tētim, vecmammai vai vectēvam, piemēram. Medicīnas centrs ARS piedāvā fizioterapiju, masāžas, ārstu konsultācijas, diagnoztikas, operācijas un daudzus citus noderīgus pakalpojumus veselībai.

Rehabilitācijas centrs Līgatne

rehabilitācijas centrs līgatneVēl viens veids, kā parūpēties par dāvanas saņēmēja veselību un labsajūtu, ir dāvanu karte no rehabilitācijas centra Līgatne. Šī rehabilitācijas centra dāvanu karte ļaus baudīt profesionāļu veiktās skaistumkopšanas procedūras, kā arī veselību uzlabojošus pakalpojumus pēc nepieciešamības.

 

Dāvanu karte vingrošanai no VingroSev.lv

vingrosev.lv dāvanu karteJa vēlies uzdāvināt iespēju vingrot un darīt to pareizi, tad noderēs sporta studijas VingroSev.lv dāvanu karte. Tā nodrošinās ar iespēju veikt ārstniecisko vingrošanu, konsultēties ar fizioterapeitu, tikt pie individuāliem treniņiem un baudīt masāžas.

 

 

 

Dāvanas ziemas priekiem

Ziemassvētki tomēr ir ziemā, tāpēc aktīviem cilvēkiem bieži vien tiek dāvinātas dāvanas, ko tie var izmantot uzreiz. Protams, ziemas cepure, hokeja nūja vai ragaviņas varētu būt lieliska dāvana, ko nākošajā mirklī var izbaudīt. Taču lielāks prieks dāvanas saņēmējam noteikti būs kāds ziemas piedzīvojums, ko izbaudīt ar ģimeni vai draugiem.

 

 

Slēpošanas un atpūtas bāzes apmeklējums

dāvana ziemassvētkosLieliska dāvana visai ģimenei Ziemassvētkos ir ziemas prieku izbaudīšana – slēpošana. Žagarkalna dāvanu karte ir laba izvēle, jo tā ir viena no lielākajām slēpošanas bāzēm visā Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Šī dāvana ir piemērota gan slēpošanas entuziastam ar vairāku gadu pieredzi, gan iesācējam. Tik pat laba izvēle ir atpūtas parks Reiņa trase, kur ziemā paslēpot, bet vasarā uzspēlēt golfu.

Adrenalīna pilna ziemas prieku baudīšana

brauciens ar mociĀtruma cienītājiem piemērots ziemas prieks ir brauciens ar sniega motociklu. Stundu ilgais brauciens norisinās pa mežu, tāpēc iespējams kārtīgi iztrakoties un izbaudīt ātrumu.  Savukārt Skeletona izjūtas nobraucienā Varde būs ekstrēms un neaizmirstams ziemas piedzīvojums. Aktīviem draugiem vai ģimenes locekļiem šī dāvana noteikti patiks.

Ziemas pastaiga ar purva kurpēm

ziemas pastaiga purvāAizraujošs veids, kā izbaudīt ziemas priekus, ir doties purva pastaigā ar īpašām kurpēm, kas ļaus doties uz vietām, kur parasts takas apmeklētājs nespētu. Šī ir lieliska aktivitāte, ko izbaudīt divatā. Saullēkta pārgājiens ar purva kurpēm būs labs veids, kā izbaudīt ziemu un piedzīvot pozitīvas emocijas. 

 

Iespēja apgūt kērlingu

kērlingsKērlings kļūst arvien populārāks visā pasaulē un tikai no šīs dāvanas saņēmēja būs atkarīgs, vai kērlings būs viņa hobijs vai olimpiskais sapnis, kas realizēsies. Kērlinga halle piedāvā apgūt šo sporta veidu un labi pavadīt laiku ar draugiem. Šī dāvana noteikti patiks brālim, vīram vai kādam draugam.

 

 

 

Dāvanas pilnvērtīgai atpūtai

Gads ir galā – notikumiem un dažādām emocijām bagāts. Ziemassvētki ir piemērots laiks, kad beidzot atpūsties un priecāties par gada laikā paveikto. Kādam nepieciešama mierpilna atpūta, kādam jauna enerģija jauniem izaicinājumiem, kādam vienkārši relaksējoša aizmiršanās un satraukuma atbrīvošana. Tāpēc nereti tiek veikta izvēle palutināt mīļos cilvēkus ar sen pelnītu un patiesu atpūtu.

 

Ceļojums bezsvara stāvoklī 

Floutings jeb ceļojums bezsvara stāvoklī ir relaksējoša procedūra, kas notiek 30cm seklā sāls ūdens baseinā. Blīais ūdens rada bezsvara stāvokli, kura laikā iespējams piedzīvot pilnvērtīgu relaksāciju gan ķermenim, gan prātam. Šī procedūra palīdz efektīvi cīnīties ar nogurumu, muskuļu sāpēm, stresu un pat depresiju. 

 

Romantiska masāža pārim 

Lieliska dāvana pārim vienmēr būs kvalitatīvi pavadīts laiks kopā, un kāpēc gan ne Sentio romantiskā masāža? Masāžas ilgums ir pusotra stunda un tā norit relaksējošas mūzikas pavadībā, sveču gaismā un, pats galvenais, ar mīļoto cilvēku blakus. 

 

Relaksējoša atpūta Siguldā Ezeri SPA Hotel

ezeri spa hotel dāvanu karteViena no skaistākajām atpūtas vietām, kur doties baudīt SPA procedūras, ir Siguldā esošā viesnīca Ezeri SPA Hotel. Tur dāvanas saņēmējs varēs baudīt klasiskas un eksotiskas masāžas, pērļu vannas, baseinus, restorānu un arī nakšņošanu viesnīcā. Dāvanu karte Ezeri SPA Hotel ir veids, kā īsteni palutināt dāvanas saņēmēju.

 

Daudzveidīga atpūta Jūrmalā

Hotel Jūrmala SPA ir atpūtas centrs, kas piedāvā nesteidzīgu relaksāciju un nomierinošas procedūras pašā Jūrmalas sirdī. Saunas un baseina apmeklējums ir lielisks veids, kā palutināt savu ķermeni pēc kārtīga treniņa trenažieru zālē. Hotel Jūrmala SPA ir piemērots gan mierīgai, gan aktīvai atpūtai. 

 

Karaliska SPA atpūta 

Piena muiža piedāvā patiesi karalisku atpūtu ar nakšņošanu viesnīcas numuriņos, romantiskām vakariņām, pirts un baseina apmeklējumu, kā arī nomierinošām SPA procedūrām. Šī ir burvīga atpūta pārim un dāvana, ko uzdāvināt vecākiem vai savai otrajai pusītei. Vēl viena alternatīva ir Karaliskā pelde pārim ar nakšņošanu Siguldas viesnīcā.  

 
 
 

Esam izveidojuši rakstu ar apkopotām 10 populārākajām un vienlīdz oriģinālākajām dāvanām. Ja vēlies dāvanas saņēmēju pārsteigt ar pasniegto dāvanu, tad smelies iedvesmu no šī raksta. Lieliskas Ziemassvētku dāvanu idejas meklē rakstā TOP 10 oriģinālākās Ziemassvētku dāvanas.

 

Citas dāvanu idejas atradīsi blogā Ideja dāvanai. Tajā apkopoti raksti ar dažādām dāvanu idejām – oriģinālām, paštaisītām, ekskluzīvām utt.

 

Ziemassvētku dāvanas

 

Interneta dāvanu veikalā FromMe.lv iespējams iegādāties populārākās Ziemassvētku dāvanas ikvienam.

 

Citos mūsu rakstos atradīsi dāvanu idejas konkrētam saņēmējam, piemēram, Ziemassvētku dāvanas mammai – padomi, kas būs noderīgi ikvienam vai Dāvana tētim – sirsnīga un noderīga.

 

 

Lai izdodas atrast meklēto!

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu