Skolotāju diena – ko dāvināt?

Dāvana skolotājai
 

Skolotāji ir nozīmīgi cilvēki mūsu katra dzīvē. Viņi dalās ar vērtīgām zināšanām un dzīves pieredzi – ar savu laiku un mīlestību. Tiesi tāpēc skolotāju diena ir laiks, kad mēs varam pateikties par ievirzīto ceļu mūsu dzīvēs. Šī diena ir īstais laiks, lai pateiktu: "Paldies!" ar jaukiem vārdiem, ziediem un, protams, dāvanām.

Skolotāja profesija ir atbildīga un viennozīmīgi ne tā vienkāršākā. Tieši tāpēc labākā dāvanas izvēle ir tāda, kas skolotājiem ļaus atpūsties un nedaudz izrauties no ikdienas rutīnas. Šis ir īstais laiks, kad iepriecināt savus skolotājus ar ko iedvesmojošu un patīkami. Esam apkopojuši aptaujas rezultātus, lai noskaidrotu labākās dāvanu idejas skolotājiem svētkos.

Šīs un līdzīgas dāvanu idejas smelies FromMe kategorijā Skolotāju dienas dāvanas

 

Kad ir Skolotāju diena?

Kopš 1994. gada 5. oktobra tiek visā pasaulē tiek svinēta Pasaules skolotāju diena, lai atzīmētu UNESCO 1966. gada 5. oktobrī parakstīto Rekomendāciju par Skolotāja statusu. Šajā vēsturiskajā brīdī pirmo reizi starptautiskā līmenī uzmanība tika pievērsta tādiem nozīmīgiem aspektiem, kā skolotāju sagatavošanas un nodarbinātības apstākļi, skolotāju līdzdalība lēmumu pieņemšanā un tam, kas katrai valstij būtu jādara, lai uzlabotu mācīšanas kvalitāti un mācīšanās vidi.

Latvijā Skolotāju diena parasti tiek svinēta oktobra pirmajā svētdienā. Šogad, 2022. gadā, skolotāju diena tiek svinēta 2. oktobrī.

 

Dāvanu idejas skolotājam

Skolotāju dienas dāvanu ieteicams izvēlēties profesionālu un arī noderīgu. Arī labi nezinot skolotāju ārpus profesionālās darba vides, iespējams atrast lieliski piemērotu apsveikumu, izvēloties universālu dāvanu. Zemāk divas dāvanu idejas, kas iepriecinās un noderēs.

 

Universālā FromMe dāvanu karte

šokolādes kartīte

Laba dāvanas ideja skolotājiem ir universālā FromMe dāvanu karte. Saņemot FromMe dāvanu karti, skolotājs varēs pēc savas izvēles to izmantot kādā populārā veikalā, restorānā vai aktīvai atpūtai, SPA piedāvājumam, ceļojumam, sportam utt. Izvēles iespējas ir ļoti plašas.

Dāvanu karte ir izmantojama visā Latvijā, uz dāvanu kartes var uzdrukāt skaistu apsveikumu, padarot dāvanu īpaši personisku. 

 

Jaunā Restorāni Rīgā dāvanu karte

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Vēl viens variants, ar ko nenošaut greizi, ir Restorāni Rīgā dāvanu karte. Šī dāvanu karte sniedz iespēju tās saņēmējam izvēlēties starp 10 dažādiem restorāniem, ko apmeklēt. Nav vairs jālauza galva par to, kurš restorāns dāvanas saņēmējam ir piemērotākais, jo šo izvēli varēs atstāt skolotāja paša ziņā. Dāvanu karte restorānā – gardi un profesionāli!

Citas līdzīgas un noderīgas dāvanu idejas aprakstītas raksta turpinājumā. Lai ērtāk pārvietotos pa rakstu, esam izveidojuši dāvanu ideju sadaļas:
 

 

 

Universāla dāvanu karte

Mūsdienās visu nepieciešamo iespējams iegādāties internetā. Pavisam ērti, neizejot no mājas un pat neizkāpjot no sava dīvāna. Skolotājiem brīvā laika izmantošanas iespējas ir īpaši svarīgas, jo visa diena bieži vien ir saplānota. Tāpēc dāvanu karte kādā interneta veikalā varētu būt lieliska dāvana – nebūs jātērē laiks braucienam uz lielveikalu, kā arī nesteidzīgi varēs izvelēties sev piemērotāko dāvanu. 
 

  • FromMe dāvanu karte – plašas pirkumu iespējas ikdienai, atpūtai, sportam, skaistumam u.c.
  • Interneta veikals 707.lv – zināmu zīmolu preces auto, mājai, darbam un skolai.
  • Ražots Latvijā – universāla dāvana, kas ļauj izvēlēties starp vairākiem lieliskiem vietējo ražotāju veikaliem.

 

 

Praktiskas dāvanu kartes

Praktiskas dāvanas skolotājai

Praktiska dāvana vienmēr ir lieliska izvēle. Skolotājai vienmēr noderēs, piemēram, jauna somiņa, kurā ielikt mapes ar skolēnu darbiem. Skolotājiem ir svarīgi izskatīties eleganti, jo katru dienu viņus vēro simtiem skolēnu. Tieši tāpēc dāvanu karte rotaslietu, eleganta rokas pulksteņa vai stilīgu briļļu iegādei arī būs noderīga dāvana. Turklāt dāvana noteikti būs izdevusies, jo ar dāvanu kartes palīdzību skolotāja to izvēlēsies sev pati.

 

 

 

Restorānu dāvanu kartes

restorānu dāvanu kartes

Reizēm vislabākā atpūta tiek piedzīvota restorānos. Tā ir iespēja skaisti sapucēties, doties uz randiņu ar mīļoto cilvēku vai jautrā draugu lokā. Restorānu nepiespiestā gaisotne ļauj labi pavadīt laiku un nobaudīt sezonālos gardumus, ko pagatavojis profesionāls šefpavārs. Lai uzdāvinātu skolotājiem lielisku atpūtu un piedzīvojumu garšu pasaulē, dāvanu karte restorānā neļaus nošaut greizi.

 

  • Restorāni Rīgā – dāvanu karte, kurā apvienoti 10 dažādi restorāni katra gaumei un garšu kārpiņām.
  • Andalūzijas suns – vispasaules ēdienkarte un plašākā džinu izvēle Latvijā.
  • Vairāk Saules – restorānu tīkls Rīgā, ar Eiropas un Āzijas virtuvēm zem viena jumta.
  • FERMA – izsmalcināts restorāns, kas rada šedevrus no Latvijas reģionālās produkcijas.
  • Herbārijs – gardi kokteiļi un augiem bagāta oāze Rīgas centrā.
  • Buržujs  mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. 

 

 

Relaksējoša atpūta

relaksējoša atpūta

Pelnīta atpūta SPA centrā vai īpaša, izmeklēta atpūtas programma rehabilitācijas centros ir laba izvēle, ja skolotāja darbam pievēršas ar visu savu enerģiju. Kāds relaksējošs SPA apmeklējums nav vienkārši atpūta, tā ir pilnvērtīga relaksācija gan ķermenim, gan prātam. Esam atlasījuši lieliskus dāvanu piedāvājumus, kas sniegs jaunu enerģijas lādiņu un spēku turpmākajiem darbiem.

 

 

 

Aktīvā atpūta

aktīvā atpūta

Ja skolotājam vai skolotājai patīk sportiskas aktivitātes un aktīva atpūta, pārsteidziet ar iespēju kārtīgi izkustēties, aizbraukt uz kādu jaunu vietu un gūt neaizmirstamas emocijas. Tā var būt gan izjāde ar zirgu, ekskursija vai arī intelektuāls izaicinājums – izlaušanās istaba jeb kvests. Iespēju, no kā izvēlēties, ir daudz.

 

 

Sirsnīgs dāvanu kartes iesaiņojums

Lai dāvanu kartes pasniegšanu padarītu īpašāku, to iespējams iesaiņot skaistā iepakojumā – pirkšanas mirklī to pēc patikas var izvēlēties. Lai dāvanu karte ir personiska, to iespējams arī elektroniski parakstīt un uzrakstīt skolotājam kādu novēlējumu – no klases vai kolēģiem. Klāt dāvanai iespējams pievienot arī Skrīveru saldumu šokolādes tāfelīti.

Fromme kartes ir lielisks risinājums arī tad, ja dāvanas iegāde atlikta uz pēdējo brīdi. Dāvanu kartes var iegādāties un saņemt 5 minūšu laikā e-pastā, kā arī tās ir pieejamas plašā piedāvājumā – aktīvā atpūta, relaksējoši SPA piedāvājumi, restorānu dāvanu kartes, oriģinālas dāvanas u.c.

Mēs novēlam izturību un zināšanām bagātu mācību gadu! Lai piedzīvotais vienmēr paliek mūžam atmiņā! Šīs ir tikai dažas idejas, lai izlemtu, ko dāvināt skolotājam. Vairāk dāvanas skolotājiem meklē dāvanu sadaļā Skolotāju dienas dāvanas.

Citas līdzīgas un noderīgas dāvanu idejas atradīsi rakstā Dāvana skolotājai – pateicībai par paveikto.

 

ātra piegāde fromme karte

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu