Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu - mīlestības dāvana mīļotajam

18.02.2019

Romantiska atpūta divatā

Vēlies uzdāvināt patiešām skaistu dāvanu, kas iedegs sirdī satraukumu, gaidas, un pats galvenais, ļaus mīlestībai sasilt, iedegties vai krāšņot vēl skaistāk? Skaists rožu pušķis ir viena no iespējām, kas nav apstrīdama dāvana mīļotajai sievietei, bet kā dāvana mīļotajam vīrietim tas nestrādās. Dāvana, kas vienmēr strādā - pavadīt vairāk laiku kopā, pavadīt laiku tiešām vienam ar otru divatā, un darīt to tiešām skaisti, lai atmiņu grāmatā var ierakstīt skaistus mirkļus, kas pavadīti kopā. Ja ir īpašs notikums, tad laba iespēja ir uzdāvināt dāvanu, kas ir uzaicinājums uz skaistu mirkļu pavadīšanu.

 

Šajā rakstā atrodami dāvanu ieteikumi romantiskai atpūtai divatā. Tā varētu būt romantiska dāvana Valentīndienā mīļotajam vai arī sirsnīga dāvana pārim kāzās vai kāzu jubilejā. Esam apkopojuši sešus vislabākos piedāvājumus, kas ietver romantisku vai relaksējošu atpūtu, kuru baudīt kopā, atpūsties no ikdienas steigas un ikdienas pienākumiem, un baudīt to vairāk kā skaistu randiņu, jo visos šajos piedāvājumos ir iekļauta arī kopīga nakts un skaists rīts. Rīta sauli logā nevaram solīt, bet mīļotā vai mīļotās siltu apskāvienu gan gribētu…
 

Mūsu partneru piedāvājumus esam arī pārbaudījuši populārajā ceļojumu nakstmītņu portālā booking.com, lai pārliecinātos par klientu labajām atsauksmēm. Pievienojām klientu novērtējumu, kā arī izcēlām, kurā no novērtējumiem ir sniegts vislaugstākais novērtējums.
 

Dāvanu karte ir vislabākais veids, kā pasniegt dāvanā romantisku atpūtu, jo:

  • Dāvanu karte ir taustāma dāvana, ko varat pasniegt izceļot apsveikšanas mirkli.
  • Uz FromMe dāvanu kartes varat pievienot īpašo sveicienu ar emoji zīmēm - sirsniņām, zaķīšiem …
  • Dāvanas saņēmējs līdz pat dāvanas izmantošanai varēs to aplūkot, pārlasīt, izsapņot līdz pat vakaram vai nedēļas nogalei, kad dosieties apsolītajā atpūtā.
     

Jūsu ērtībai piedāvājumiem esam pievienojuši to aptuveno cenu - tā ir indikatīva. Par piedāvājuma patieso cenu lūdzam pārliecināties konkrētajā piedāvājumā, jo iespējams tā laika gaitā var mainīties.

Romantiska atpūta Baltvillā - atslēgties no ikdienas un baudīt laiku kopā

Rīgas pievārtē Baltezera krastā ir lieliska iespēja baudīt patiesi skaistus mirkļus kopā. Šajā piedāvājumā ir iekļauta stundas masāža un glāze vīna, kas ļaus atbrīvoties un pārslēgties atpūtas režīmā. Pēc tam jūs gaidīs romantiskas vakariņas, kas dos vietu sarunām un gardai maltītei, bet pēc tam jūs varēsiet baudīt nakti. No rīta brokastis un skaists rīts mierīgā noskaņā mazliet tuvāk dabai.


Booking.com novērtējums ir 9,1, īpaši augstu novērtēts laipnais personāls ar 9,3. 

Piedāvājuma cena ir aptuveni 170 EUR.

Izbaudīt vienam otru Hotel Jūrmala SPA - īsts brīvdienu noskaņojums

Mazais ceļojums tepat Latvijā jums varētu būt uz Hotel Jūrmala SPA. Izbaudiet labāko, ko iekļauj uzlabotās klases numuriņa piedāvājums. Izbaudiet laiku sportiskām aktivitātēm labi aprīkotajā trenežieru zālē, relaksējoties Wellness Oasis saunu un baseinu kompleksā, dodoties pastaigā gar jūru un noslēdzot vakaru skaistā un labi iekārtotā uzlabotās klases viesnīcas numuriņā. Brokastis, protams, iekļautas cenā. 


Booking.com novērtējums ir 8,4, augsti novērtēta ir skaistā atrašanās vieta ar 9,2. 

Piedāvājuma cena ir aptuveni 130 EUR.

Relaksējoša atpūta Hotel Ezeri SPA - vieta nesteidzīgam laikam

Hotel Ezeri SPA ir iecienīta atpūtas vieta skaistās Siguldas, laipnā personāla un kvalitatīvā SPA procedūru piedāvājuma klāsta dēļ. Piedāvājumā ir iekļauta relaksācija viesnīcas SPA kompleksā, pēc izvēles katram viena SPA procedūra, pēc kuras varēsiet baudīt vietējos laukos ievāktu zāļu tēju, vakariņas izslavētajā viesnīcas restorānā “Gadalaiki” 25 EUR vērtībā un brokastis nākošajā rītā. Piedāvājumā ir iekļauta nakšņošana standarta divvietīgajā viesnīcas istabā.

Booking.com novērtējums ir 8,3, augsti novērtēta ir skaistā atrašanās vieta ar 8,8.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 140 EUR.

Piena muiža - šokolādes SPA atpūta diviem

Kurzemes SPA pērle Piena Muiža ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu pāriem, kas iekļauj peldi piena vannā, šokolādes skrubi un šokolādes masāžu, un pilna ķermeņa ietīšanu siltā melnās šokolādes un saldā krējuma maskā. Kādam tas būs kaut kas jauns, kādam sen gaidīts, bet noteikti, ka kaut kas īpašs un novērtēts. Turpinājumā vakariņas “Rožu krodziņā” un nakts divvietīgajā numuriņā. Rītu varēsiet baudīt brokastīs, baudot peldi muižas baseinā un dodoties muižas skaistajā apkārtnē.

Booking.com novērtējums 9,0 īpaši augstu tiek novērtēts laipnais personāls ar 9,4.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 260 EUR.

Bellevue Park Hotel - romantiska atpūta diviem Rīgā

Romantiskas vakariņas, kurām seko šampanietis un augļu grozs Deluxe Double viesnīcas numuriņā skaistā Rīgas viesnīcā. Papildus vēl ir iespēja baudīt viesnīcas SPA un pirts zonu, kas varētu būt labs vakara iesākums, lai nomierinātu prātu un ķermeni, kā arī sajust izsalkumu. Šī varētu būt labākā iespēja kā izbaudīt darba dienas vakaru un iesākt iedvesmotu tai sekojošo darba dienu. Brokastis, protams, iekļautas.


Booking.com novērtējums ir 8,7 īpaši atsaucīgi tiek novērtēts laipnais personāls ar 8,8.

Piedāvājuma cena ir aptuveni 125 EUR.

Jaunpils viduslaiku sapnis divatā - īpaši romantiska atpūta pārim

Piedāvājums īpašiem mirkļiem īpašā vietā - viesošanās pilī, iejušanās barona un baroneses tēlos pils ekskursijas laikā, svētku maltīte pils viduslaiku krogā viduslaiku mūzikas pavadījumā, nakšņošana īpašā istabā ar kamīnu zem baldahīna. Nākošajā rītā brokastis pils krodziņā un pastaiga pils apkārtnē. Šī ir iespēja pārvērst sapni par īstenību un izbaudīt to dzīvē.


Booking.com novērtējums ir 9.0, šo vietu īpaši augsti ir novērtējuši pāri - 9,4

Piedāvājuma cena ir aptuveni 170 EUR.

 

FromMe komandas aicinājums

Atceries, ja dāvini kādu no šīm dāvanām savam mīļotajam cilvēkam, parūpējies arī par vietas rezervāciju pie konkrētā piedāvātāja. Dāvana būs īpaši baudāma, ja tās saņēmējam nevajadzēs rūpēties par šādām lietām - dāvanas saņēmējam vajadzēs tikai baudīt, priecāties un pēc tam atcerēties īpašos mirkļus!

 

Ja izvēlaties iegādāties kādu no šiem piedāvājumiem un pats piedalies to izmantošanā, ļoti lūdzam ar pieredzi dalīties piedāvājuma komentāros, lai zinām, cik laba ir bijusi šī dāvana. Tas ir viens no labākajiem veidiem kā mēs, FromMe komanda, uzzinām, kas ir tiešām labi piedāvājumi, un varam tos ieteikt citiem mīlestības baudītājiem.

 

Ja meklē vēl idejas Valentīndienas dāvanai, tad ieskaties FromMe Valentīndienas dāvanu piedāvājums.

 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu