Dāvana sievietei – ko dāvināt sievietei?

Dāvana sievietei – ko dāvināt sievietei?

Vai tā būtu dāvana sievietei 8. martā vai dzimšanas dienas dāvana, vienmēr rodas jautājums, kādu dāvanu viņai dāvināt šoreiz? Izvēles iespējas ir plašas, tāpēc, lai Tavu izvēli padarītu nedaudz vieglāku un arīdzan interesantāku, FromMe.lv dāvanu piedāvājumā ir izveidotas vairākās kategorijas, arī dāvanas sievietei ir apkopotas vienuviet.

 

Dāvanas sievietēm var izvēlēties pēc vairākiem kritērijiem:

1. Pēc svinību iemesla. Kādos svētkos vēlies apsveikt Sievieti?

  • 8. martā ieteicams izvēlēties kādu dāvanu, kas jo īpaši izrādītu rūpes par sievieti – šeit iederētos relaksējoša masāža Studio3 salonā, kas ir ritmiska un nomierinoša pilna ķermeņa masāža, kuras laikā izmanto dabiskās aromātiskās eļļas. Vairāk kā 100 dažādi piedāvājumi SPA un masāžas, atradīsi FromMe.lv dāvanu un sajūtu portālā!
  • Ja nepieciešamas dāvanas vārda dienā vai dzimšanas dienas dāvana, tad uz jautājumu, ko dāvināt, ir iespējamas neskaitāmi daudz atbildes.  Šajā gadījumā jāzina, kāda dāvana sievietei šobrīd liktu sajusties īpašai. Piemēram, fotosesija spēs sagādāt gan pozitīvas emocijas, gan satriecošas fotogrāfijas!
  • Bet, ja meklē dāvanas kāzās kādai īpašai sievietei, tad dāvanu karte izjāde ar diviem sapostiem zirgiem kāzām no zirgu staļļa Agates sniegs neaizmirstamas emocijas.

 

2. Vēl viena iespēja ir izvēlēties dāvanas pēc sievietes interesēm, hobijiem un rakstura.  Kādas ir sievietes un kas patīk sievietēm?

  • Savukārt sievietēm, kam patīk azarts, adrenalīns un piedzīvojumi patiks dāvanu kartes aktīvās atpūtas piedzīvojumiem. 
  • Ja Tavai sievietei patīk romantiska atpūta, izvēlies izklaides un atpūtu diviem, piemēram pie dabas, kādā viesu namā. Viesu nami un viesnīcas piedāvā spa, pirtis, romantiskas vakariņas un daudz ko citu.
  • Ja nepārzini sievietei intereses vai baidies nokļūdīties, tad uzdāvini dāvanu kartes skaistumkopšanai. Ikviena sieviete sapņo par skaistuma procedūru ķermenim, sejai, matiem. Uzdāvini dāvanu kartes salonā Kolonna un ļauj sievietei pašai izvēlēties kā viņa sevi lutinās.
  • Ja Tava sieviete ir īsts gardēdis un viņai patīk restorāni un gardi ēdieni, uzdāvini dāvanu kartes īpašos restorānos vai izbaudiet atpūtu divatā, piemēram vakariņas tumsā.
  • Ja Tava sieviete ir zinātkāra, apmācības un kursi būs tieši laikā. Deju kursi deju studijā vai floristikas kursi noteikti patiks.  Tavai sievietei patīk gleznot? Gleznošanas un zīmēšanas kursi mākslas skolā vai studijā, noteikti patiks un palīdzēs atklāt sievietes talantus apslēptos!

Dāvanu kartes no FromMe.lv sniedz iespēju izvēlēties dāvanas dzimšanas dienā un pat Valentīndienas dāvanas. Izvēlies īsto dāvanu sievietei un pārsteidz viņu svētkos!

Atceries, sievietei izvēlies sajūtu dāvanas un Tu trāpīsi desmitniekā!

 

Uzzvani vai uzraksti  FromMe.lv dāvanu ekspertei, lai ātri un ērti atrastu īsto dāvanu, dāvanu no sirds no FromMe.lv! Zvani! +371 63030300. E-pasts: [email protected].

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu