Restorāns Gadalaiki dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu, un padara restorānu ļoti plašu un gaismas piepildītu.

  Gadalaiki ir viesnīcas SPA HOTEL EZERI restorāns, kas atrodas gleznainām dabas ainavām caurvītajā Siguldā. Augstie griesti un stiklotā siena rada īstu brīvības sajūtu, un padara restorānu ļoti plašu un gaismas piepildītu.

  Baudot izsmalcinātus ēdienus restorānā Gadalaiki, acis bauda ainavu aiz plašās stikla sienas - burvīgs dabas dzīvīgums, kā arī skats uz mežu un ezeru aizrauj elpu.

  Ja vēlies iegādāties restorāna Gadalaiki dāvanu karti citā vērtībā, izvēlies Ezeri SPA Hotel dāvanu karti, kuru varēs izmantot gan restorānā Gadalaiki. gan citu viesnīcas piedāvājumu apmaksai. 

  Katrā sezonā restorāns Gadalaiki piedāvā īpaši sagatavotu sezonālo ēdienkarti, kurā atrodami izsmalcināti ēdieni. Piemēram, salāti ar vasaras sezonas svaigajām ogām un pamatēdieni ar rudens gardākajām sēnēm būs īsts apkārtnes dabas labumu baudījums!

  Aptuveni reizi mēnesī restorānā notiek gardēžu vakars, kas veltīts kādas valsts tradicionālai virtuvei. Tas ir aizraujošs pasākums, kurā iepazīt dažādu valstu izcilākos ēdienus un dzērienus, kā arī izbaudīt restorāna īpašo atmosfēru.

  Vasarā viesi var ērti iekārtoties un atpūsties restorāna terases pītajos dīvāniņos un krēslos. Virs āra terases atrodas skaista nojume, tāpēc arī lietainā laikā varēs baudīt dabas skaistās pārvērtības. Pēc gardās maltītes viesi var doties pastaigā uz rūpīgi kopto viesnīcas parku.

Vēlama iepriekšēja rezervācija, zvanot uz tālruni 67 973 009 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu