Lidojums - oriģināla dāvana jaunām emocijām

10.08.2019
 
Ja Tu vēlies uzdāvināt neaizmirstamu un oriģinālu dāvanu draugam izlaidumā vai mīļotajam cilvēkam dzimšanas dienā, tad lidojumi ir lieliska izvēle. Pārsteidz, uzdāvinot līdz šim nebijušas un pat ekstrēmas emocijas un iespēju atpūsties tuvāk mākoņiem, raugoties uz dabu un pilsētu no augšas. Vai jau iztēlojies, kā tas ir?

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas ir populāra dāvana sezonā. Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas no ūdens vai lidlauka ļauj paskatīties uz lietām no citas puses, tāpēc tā ir laba dāvana, kad cilvēka dzīvē ir gaidāmas kādas pārmaiņas. Lidojuma laikā ir iespēja uzņemt gan foto, gan video materiālus, lai iemūžinātu atmiņas par piedzīvoto un redzēto. Deltaplāna lidojums ir sezonāla dāvana, jo lidot ar deltaplānu profesionālie piloti piedāvā sākot no 1. maija līdz 1. novembrim. Dāvanas cena ir 29 EUR.

Lidojums ar paraplānu

Lidošanas pieredzi ar asākām izjūtām sniegs lidojums ar paraplānu - tas būs kā ķirsītis uz kūkas dzimšanas dienā. Lidojums ar paraplānu ir iespēja pacelties līdz pat 450 metru augstumam, lidojot tandēmā ar instruktoru. Šai izklaidei būtu jābūt “to do listā” visiem ekstrēmo izjūtu cienītājiem. Parasti mierīgs lidojums ar paraplānu labvēlīgos laikapstākļos ilgs vidēji no 10 līdz 20 minūtēm, savukārt emocijām bagātīgāks lidojums ar aerobātiskiem trikiem ilgs no 6 līdz 8 minūtēm. Dāvanas cena ir 40 EUR.

Lidojuma simulators

Lidojums lidmašīnas simulatorā - laba dāvana dzimšanas dienā. Tā ir iespēja iejusties pilota lomā, pie reizes izvizinot kādu draugu vai draudzeni. Interesanti, ka šī ir iespēja aizlidot uz gandrīz jebkuru vietu pasaulē vien 60 minūtēs. Protams, lidojuma simulācijā asistēs īsts pilots, kas visu izstāstīs, parādīs un iemācīs lidošanas tehniku. Lidojums lidmašīnas simulatorā ir dāvana, par kuru būs priecīgs katrs, kas sapņojis, vai aizvien sapņo kļūt par lidmašīnas pilotu un vēlas apceļot visu pasauli. Dāvanas cena ir 43 EUR.

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu nav no lētajām dāvanām, tāpēc būs piemērota lielākam notikumam, piemēram, kā dāvana vīrietim 50 gadu dzimšanas dienā. Šo dāvanu var izmantot visās sezonās, un dāvanas cena ir atkarīga no tā, cik cilvēki piedalīsies lidojumā. Cena šādam lidojumam standartā ir 120 EUR par personu. Ja gatavojaties šādu dāvanu dāvināt pārim, tad būs jārēķinās ar 240 EUR. Padārga dāvana, bet tas ir piedzīvojums, ko ir vērts reizi dzīvē izbaudīt.

Lidojums ar Turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli līdz pat 12 metru augstumā virs ūdens ir dāvana, no kuras adrenalīna deva ir garantēta. Šī aktivitāte ir paredzēta īstiem karstgalvjiem, kas grib izbaudīt to, kā ir pārvarēt gravitāciju un pacelties gaisā kā Supermenam. Šī varētu būt interesanta dāvana sievietei vai vīrietim, kas dievina piedzīvojumus un brīvību. Lidojums ar turbīndēli ir piemērota dāvana tiem, kam dzimšanas diena vai citi svētki ir tieši vasarā, jo ūdens atrakcijas ir sezonāla izklaide. Dāvanas cena ir 40 EUR.

5D kino lidojums

5D kino dāvanu karte lidojumam virs Rīgas sniegs iespēju doties ceļojumā tiem, kas diez vai saņemtos lidot, piemēram, ar deltaplānu. Izklausās perfekti, piemēram, priekš dāvanas mammai vai vectēvam, vai ne? Interesanti būs arī tiem, kas pirmo reizi apmeklēs 5D kino - tā ir īpaša kino pieredze. Iespēja apskatīt Rīgu no cita skatu punkta un ieskatīties acīs mūsu “Mildai” - tas ir iespējams visu cauru gadu, turklāt nemainīgi perfektos laika apstākļos. Dāvanas cena 2 personām ir 18 EUR.

 
 
Kā redzams, ir daudz iespēju, kā pacelties augstāk par zemi un lidot.  Atliek tikai izvēlies piemērotāko un doties!
 

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu