Lidojums – oriģināla dāvana jaunām emocijām

18.04.2024
 

Ja vēlies uzdāvināt neaizmirstamu un oriģinālu dāvanu draugam izlaidumā vai mīļotajam cilvēkam dzimšanas dienā, tad lidojumi ir lieliska izvēle. Pārsteidz, uzdāvinot līdz šim nebijušas un pat ekstrēmas emocijas un iespēju atpūsties tuvāk mākoņiem, raugoties uz dabu un pilsētu no augšas. Vai jau iztēlojies, kā tas ir?

 

Esam apkopojuši labākos lidojumu piedāvājumus – gan mierīgākus, gan ekstrēmākus. Vairāk lasi raksta turpinājumā!

 

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu nav no lētajām dāvanām, tāpēc būs piemērota lielākam notikumam, piemēram, kā dāvana vīrietim 50 gadu dzimšanas dienā. Šo dāvanu var izmantot visās sezonās, un dāvanas cena ir atkarīga no tā, cik cilvēki piedalīsies lidojumā. Cena šādam lidojumam standartā ir 130 EUR par personu. Ja gatavojaties dāvināt Lidojumu ar gaisa balonu divām personām, tad būs jārēķinās ar 290 EUR. Padārga dāvana, bet tas ir piedzīvojums, ko ir vērts reizi dzīvē izbaudīt.

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas ir populāra dāvana pavasarī un vasarā. Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas no ūdens ļauj paskatīties uz lietām no citas puses, tāpēc tā ir laba dāvana, kad cilvēka dzīvē ir gaidāmas kādas pārmaiņas. Lidojuma laikā ir iespēja uzņemt gan foto, gan video, lai iemūžinātu atmiņas par piedzīvoto un redzēto. Deltaplāna lidojums ir sezonāla dāvana, jo lidot ar deltaplānu profesionālie piloti piedāvā sākot no 1. maija līdz 1. novembrim. Dāvanas cena ir 80 EUR.

Lidojums ar paraplānu

Lidošanas pieredzi ar asākām izjūtām sniegs lidojums ar paraplānu – tas būs kā ķirsītis uz kūkas dzimšanas dienā. Lidojums ar paraplānu ir iespēja pacelties līdz pat 450 metru augstumam, lidojot tandēmā ar instruktoru. Šai izklaidei būtu jābūt “to do listā” visiem ekstrēmo izjūtu cienītājiem. Parasti mierīgs lidojums ar paraplānu labvēlīgos laikapstākļos ilgst vidēji no 10 līdz 20 minūtēm, savukārt emocijām bagātīgāks lidojums ar aerobātiskiem trikiem ilgst no 6 līdz 8 minūtēm. Dāvanas cena ir 60 EUR.

 

oriģinālas dāvanas

 

 

Lidojums ar Turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli līdz pat 12 metru augstumā virs ūdens ir dāvana, no kuras adrenalīna deva ir garantēta. Šī aktivitāte ir paredzēta īstiem karstgalvjiem, kas grib izbaudīt to, kā ir pārvarēt gravitāciju un pacelties gaisā kā Supermenam. Šī varētu būt interesanta dāvana sievietei vai vīrietim, kas dievina piedzīvojumus un brīvību. Lidojums ar turbīndēli ir piemērota dāvana tiem, kam dzimšanas diena vai citi svētki ir tieši vasarā, jo ūdens atrakcijas ir sezonāla izklaide. Dāvanas cena ir 70 EUR.

 
 
Kā redzams, ir daudz iespēju, kā pacelties augstāk par zemi un lidot.  Atliek tikai izvēlies piemērotāko un doties! 
 
 
 
pēdējā brīža dāvanas
 
 
 
Šādas un citas dāvanu idejas atradīsi arī noderīgajā dāvanu blogā TOP dāvanas.
 
Lidojumi ar gaisa balonu un citiem lidaparātiem ir ideālas dāvanas svētkos, sniedzot atmiņā paliekošu pieredzi un brīvības sajūtu. Šādi piedzīvojumi sniedz iespēju izbaudīt ierasto ainavu no jauna skatu punkta un piedzīvot adrenalīna lādiņu. Šādas dāvanas ir piemērotas dāvanām dažādos dzīves posmos un svētkos. Turklāt, lidojumi ar gaisa balonu var būt skaista, kopīga pieredze pārim, kas radīs neaizmirstamas atmiņas.
 
Lai izdevušies svētki!
 
 
 
 
 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Kā svinēt un ko darīt dzimšanas dienā – tradīcijas Latvijā un pasaulē

Dzimšanas diena ir svētki, kas tiek saistīti ar dzīves svinībām. Mēs svinam to, ka ir ...

Lasīt tālāk

Dāvanu karšu etiķete – padomi dāvanu kartes iegādē un pasniegšanā

Šajā rakstā apskatīsim, kas ir galvenie dāvanu karšu etiķetes rādītāji, kā arī ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu