Lidojums – oriģināla dāvana jaunām emocijām

10.02.2021
 

Ja vēlies uzdāvināt neaizmirstamu un oriģinālu dāvanu draugam izlaidumā vai mīļotajam cilvēkam dzimšanas dienā, tad lidojumi ir lieliska izvēle. Pārsteidz, uzdāvinot līdz šim nebijušas un pat ekstrēmas emocijas un iespēju atpūsties tuvāk mākoņiem, raugoties uz dabu un pilsētu no augšas. Vai jau iztēlojies, kā tas ir?

 

Esam apkopojuši labākos lidojumu piedāvājumus – gan mierīgākus, gan ekstrēmākus. Vairāk lasi raksta turpinājumā!

 

Lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas ir populāra dāvana pavasarī un vasarā. Lidojums ar deltaplānu virs Rīgas no ūdens ļauj paskatīties uz lietām no citas puses, tāpēc tā ir laba dāvana, kad cilvēka dzīvē ir gaidāmas kādas pārmaiņas. Lidojuma laikā ir iespēja uzņemt gan foto, gan video, lai iemūžinātu atmiņas par piedzīvoto un redzēto. Deltaplāna lidojums ir sezonāla dāvana, jo lidot ar deltaplānu profesionālie piloti piedāvā sākot no 1. maija līdz 1. novembrim. Dāvanas cena ir 75 EUR.

Lidojums ar paraplānu

Lidošanas pieredzi ar asākām izjūtām sniegs lidojums ar paraplānu – tas būs kā ķirsītis uz kūkas dzimšanas dienā. Lidojums ar paraplānu ir iespēja pacelties līdz pat 450 metru augstumam, lidojot tandēmā ar instruktoru. Šai izklaidei būtu jābūt “to do listā” visiem ekstrēmo izjūtu cienītājiem. Parasti mierīgs lidojums ar paraplānu labvēlīgos laikapstākļos ilgst vidēji no 10 līdz 20 minūtēm, savukārt emocijām bagātīgāks lidojums ar aerobātiskiem trikiem ilgst no 6 līdz 8 minūtēm. Dāvanas cena ir 50 EUR.

 

oriģinālas dāvanas

 

Lidojuma simulators

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir laba dāvana dzimšanas dienā. Tā ir iespēja iejusties pilota lomā, pie reizes virtuāli izvizinot kādu draugu vai draudzeni. Šī ir interesanta iespēja aizlidot uz gandrīz jebkuru vietu pasaulē vien 60 minūtēs. Protams, lidojuma simulācijā asistēs īsts pilots, kas visu izstāstīs, parādīs un iemācīs lidošanas tehniku. Lidojums lidmašīnas simulatorā ir dāvana, par kuru būs priecīgs katrs, kas sapņojis vai aizvien sapņo kļūt par lidmašīnas pilotu un vēlas apceļot visu pasauli. Dāvanas cena ir 42 EUR.

Lidojums ar gaisa balonu

Lidojums ar gaisa balonu nav no lētajām dāvanām, tāpēc būs piemērota lielākam notikumam, piemēram, kā dāvana vīrietim 50 gadu dzimšanas dienā. Šo dāvanu var izmantot visās sezonās un dāvanas cena ir atkarīga no tā, cik cilvēki piedalīsies lidojumā. Cena šādam lidojumam standartā ir 130 EUR par personu. Ja gatavojaties šādu dāvanu dāvināt pārim, tad būs jārēķinās ar 260 EUR. Padārga dāvana, bet tas ir piedzīvojums, ko ir vērts reizi dzīvē izbaudīt.

Lidojums ar Turbīndēli

Lidojums ar turbīndēli līdz pat 12 metru augstumā virs ūdens ir dāvana, no kuras adrenalīna deva ir garantēta. Šī aktivitāte ir paredzēta īstiem karstgalvjiem, kas grib izbaudīt to, kā ir pārvarēt gravitāciju un pacelties gaisā kā Supermenam. Šī varētu būt interesanta dāvana sievietei vai vīrietim, kas dievina piedzīvojumus un brīvību. Lidojums ar turbīndēli ir piemērota dāvana tiem, kam dzimšanas diena vai citi svētki ir tieši vasarā, jo ūdens atrakcijas ir sezonāla izklaide. Dāvanas cena ir 40 EUR.

 
 
Kā redzams ir daudz iespēju, kā pacelties augstāk par zemi un lidot.  Atliek tikai izvēlies piemērotāko un doties! 
 
 
 
pēdējā brīža dāvanas
 
 
 
Šādas un citas dāvanu idejas atradīsi arī noderīgajā dāvanu blogā TOP dāvanas. Lai izdevušies svētki!
 
 
 
 
 
 
 

Dāvanu idejas un padomi

Ziemassvētku novēlējumi un dāvanas biznesa partneriem

Dāvanu karte var kalpot par lielisku apsveikuma kartīti svētkos ar pievienoto vērtību. ...

Lasīt tālāk

Kādas ir populārākās dāvanas Ziemassvētkos?

Šobrīd modē ir dažādu piedzīvojumu un sajūtu dāvināšana. Tas nozīmē, ja šogad esi ...

Lasīt tālāk

Apceļo Latvijas pilis un muižas - lieliska vieta atpūtai!

Skaistās Latvijas pilis un muižas priecē ne tikai tūristus, bet arī tos, kas vēlas skaisti ...

Lasīt tālāk

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu