Salmo – makšķerēšanas piederumu veikals dāvanu karte

Personu skaits: Nenoteikts
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Salmo piedāvā

  Dažādu zīmolu preces, piemēram, Salmo makšķerlietas, Norfin apģērbi, Cobra āķi, Lucky John mānekļi, Holiday preces tūrismam un atpūtai, Outland laivas. Piedāvājumā ir arī tādu zīmolu preces kā Owner, Sensas, Flambeau, Meiho u, c., kas nav sveši vārdi kaislīgiem makšķerniekiem.

  Par Salmo

  Salmo vārds jau vairāk nekā trīsdesmit gadus ir labi pazīstams pasaules makšķerlietu tirgū. Pašreiz Salmo ieņem vienu no vadošajām vietām makšķerēšanas piederumu tirdzniecībā Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā un Baltijas valstīs.


  Dāvanu kartes saņēmējam īpaši patiks


  Pirms produktu ražošanas visu makšķerēšanas inventāru rūpīgi testē un pārbauda profesionāli eksperti, jo rūpes par vislabākās produkcijas izveidi palīdzēs makšķerniekam sagādāt vislabāko lomu.

Dāvanu karti iespējams izmantot visos Salmo veikalos: Spice Home Lielirbes ielā 29, Daugavgrīvas ielā 31a, Piedrujas ielā 5a, Brīvības gatvē 434b un Skandu ielā 7.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu