Salmo – makšķernieku veikals dāvanu karte

Vērtējums
4.5/5
Personu skaits: Nenoteikts
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Salmo ir lielākais makšķerēšanas veikals Rīgā, kas piedāvā dažādu zīmolu preces, piemēram, Salmo makšķerlietas, Norfin apģērbi, Cobra āķi, Lucky John mānekļi, Holiday preces tūrismam un atpūtai, Outland laivas. Piedāvājumā ir arī tādu zīmolu preces kā Owner, Sensas, Flambeau, Meiho u, c., kas nav sveši vārdi kaislīgiem makšķerniekiem.

  Praktiska dāvana vīrietim

  Lieliska dāvana tētim, ģimenes locekļiem vai draugiem. Dāvanu karti var tērēt pa daļām, un iegādāties tieši to, kas hobijam  nepieciešams! Dāvanu karte makšķerēšanas veikalā ir vienmēr gaidīta dāvana vīrietim makšķerniekam.
   
  Makšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt, izmēģināt un atklāt ko jaunu, tāpēc tēriņi ir nenovēršami. Tikai pats makšernieks vislabāk zin, ko gribētu iegādāties, dāvanu karte dos iespēju izvēlēties, jo vajadzību un vēlmju klāsts ir visai plašs - īpaši vizuļi, auklas, zivju barība, inventārs un aksesuāri makšķerēšanas ērtībai.

  Pērc Salmo dāvanu karti internetā FromMe.lv un saņem to elektroniskā formātā savā e-pastā 5 minūšu laikā. Pirkšanas procesā pievieno dāvanu kartei sveiciena tekstu, tādā veidā iespējams praktiskas dāvanas padarīt personiskas un sirsnīgas.

Dāvanu karti iespējams izmantot visos Salmo veikalos:

 1. Spice Home Lielirbes ielā 29, Rīgā;
 2. Daugavgrīvas ielā 31a, Rīgā;
 3. Piedrujas ielā 5a, Rīgā;
 4. Brīvības gatvē 434b, Rīgā;
 5. Skandu ielā 7, Rīgā;

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu