Salmo – makšķernieku veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Nenoteikts
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Dāvanu karte makšķerēšanas veikalā ir labākā dāvana vīrietim makšķerniekam. Makšķerēšana ir hobijs, kurā vienmēr gribas eksperimentēt, izmēģināt un atklāt ko jaunu, tāpēc tēriņi ir nenovēršami. Tikai pats makšernieks vislabāk zin, ko gribētu iegādāties, dāvanu karte dos iespēju izvēlēties, jo vajadzību un vēlmju klāsts ir visai plašs - īpaši vizuļi, auklas, zivju barība, inventārs un aksesuāri makšķerēšanas ērtībai.

    Salmo ir lielākais makšķerēšanas veikals Rīgā, kas piedāvā dažādu zīmolu preces, piemēram, Salmo makšķerlietas, Norfin apģērbi, Cobra āķi, Lucky John mānekļi, Holiday preces tūrismam un atpūtai, Outland laivas. Piedāvājumā ir arī tādu zīmolu preces kā Owner, Sensas, Flambeau, Meiho u, c., kas nav sveši vārdi kaislīgiem makšķerniekiem.

    Pērc Salmo dāvanu karti internetā FromMe.lv un saņem to elektroniskā formātā savā e-pastā 5 minūšu laikā. Pirkšanas procesā pievieno dāvanu kartei sveiciena tekstu, tādā veidā iespējams praktiskas dāvanas padarīt personiskas un sirsnīgas.

Dāvanu karti iespējams izmantot visos Salmo veikalos: Spice Home Lielirbes ielā 29, Daugavgrīvas ielā 31a, Piedrujas ielā 5a, Brīvības gatvē 434b un Skandu ielā 7.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu