Simple Bike Store - velosipēdu interneta veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

  Veikals Simple Bike Store piedāvā iegādāties velosipēdus un velosipēdu rezerves daļas, lai Tava vasaras sezona 100% izdotos, ir absolūti nepieciešams labs velosipēds!

  Pārsteidz un iepriecini labu draugu ar vērtīgu dāvanu – iespēju iepirkties veikalā Simple Bike Store!

  Veikals Simple Bike Store nodarbojas ar velosipēdu, aksesuāru un rezerves daļu tirdzniecību, velosipēdu apkopi un remontu. Piedāvājam Latvijā nebijušus brendus kā NS BIKES, KHEbikes, Octane One, Commencal un Willier.

  Veikala Simple Bike Store misija – apmierināt klientu vēlmes uz vairākiem gadiem, piedāvājot ļoti augstas kvalitātes produktus. Vīzija – kļūt par lielāko velosipēdu ražotāju Eiropā ar visatpazīstamāko brendu.

  Gaidām tevi Simple Bike Store interneta veikalā www.simplebikestore.eu!

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuras uzņēmuma sniegtās preces.
 • Lai veiktu pirkumu, zvanīt uz numuru 26593245 vai rakstīt uz e-pasta adresi [email protected]. Norādiet, ka vēlaties veikt apmaksu ar FromMe dāvanu karti, un nosauciet dāvanu kartes numuru un PIN kodu. Dāvanu karti apmainīs pret atlaižu kodu, kuru varēsiet izmantot interneta veikalā, pirkuma laikā ierakstot to ailītē "Discount Code".
 • Vairāk informācijas skatīt https://www.simplebikestore.eu/.
 • Prece, kura iegādāta interneta veikalā www.simplebikestore.eu/, ir klāt pēc norunāta laika, kas ir 1 līdz 10 dienu robežās.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu