VingroSev.lv grupu treniņu abonements

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  VingroSev.lv fitnesa studija piedāvā kvalitatīvus treniņus, personīgu attieksmi, kā arī foršu un motivējošu atmosfēru treniņos. Grupu nodarbības ir lielisks palīgs veselības uzlabošanai, un sev piemērotu nodarbību atradīs gan jaunieši, gan seniori.

  Treniņus vada sertificēti speciālisti, kas rūpēsies par pareizu vingrojumu izpildi, kā arī motivēs sasniegt labākos rezultātus. 

  Šī dāvanu karte paredzēta 1 personai. Piedāvājumā ietilpst grupu nodarbību abonements VingroSev.lv fitnesa studijā.

  Dāvanas saņēmējam būs iespēja izvēlēties starp 2 abonementu veidiem:

  • 8 reizes 1 mēneša laikā apmeklēt CrossTraining vai Vesela mugura (vakara grupa) nodarbības;
  • 8 reizes 2 mēnešu laikā apmeklēt nodarbības pēc izvēles: Apļa treniņu, Ārstniecisko vingrošanu, Fiziskās sagatavotības treniņu, CardioStrength, Pilates vai Vesela mugura (rīta grupa) nodarbības.

  Nodarbības varēs miksēt, lai izmēģinātu dažādus treniņus. Tas palīdzēs atrast to grupu treniņu, kas dāvanas saņēmējam ir piemērotākais! 

 • Dāvanu karte paredzēta 1 personai.
 • Piedāvājumā ietilpst grupu nodarbību abonements VingroSev.lv fitnesa studijā. Iespējams izvēlēties starp 2 abonementu veidiem: 1) 8 reizes 1 mēneša laikā apmeklēt CrossTraining vai Vesela mugura (vakara grupa) nodarbības; 2) 8 reizes 2 mēnešu laikā apmeklēt nodarbības pēc izvēles: Apļa treniņu, Ārstniecisko vingrošanu, Fiziskās sagatavotības treniņu, CardioStrength, Pilates vai Vesela mugura (rīta grupa) nodarbības.
 • Ar nodarbību laikiem un aprakstiem var iepazīties mājaslapā www.vingrosev.lv. Uz grupu nodarbībām nav nepieciešams iepriekšējs pieraksts. Jautājumu gadījumā, zvanīt 27766371 vai  rakstīt uz e-pastu [email protected]. Adrese: Ganību dambis 7k-2, Rīga. 

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc VingroSev.lv veselības un fitnesa studija dāvanu karti € 10 - 150 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu