TRUDE - bērnu un pieaugušo apģērbs dāvanu karte

Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    TRU:DE savās kolecijās neskrien līdzi modei, bet piedāvā vērtības, ka vienmēr ir modē - praktiskums lietošanā, ērtums valkāšanā un kvalitāte izpildījumā. Pāri visam - mīlestība savā darbā.

    TRU:DE zīmols dzima gaidot bērniņu, kad zīmola autprē pamodās 'ligzdas vīšanas sindroms" un visi stūri mājās tika rotāti rožu spilveniem, aizkariem, galdautiem, utt. Iekšēji radušais dzinulis pēc kā vairāk par pāris taisnām vīlēm, lika roku iemēģināt aksesuāru lauciņā un tā no šalles uz cepurēm, no svārciņiem uz biksēm, no krekliņa uz kleitiņām un tā šis saraksts ir turpināms un turpināms. 

    Zīmola TRU:DE apģērbi ir šūti ar mīlestību, un tos valkājot, tas ir jūtams. Uzdāvini sirsnīgu un praktisku dāvanu mīļajiem ar FromMe.lv. 

  • Dāvanu karte izmantojama jebkuru uzņēmuma TRU:DE produktu iegādei mājaslapā www.trude.lv.
  • Pie pirkuma noformēšanas interneta veikalā, ailītē "Papildus informācija" norādi dāvanu kartes Nr. un PIN, un kā maksāšanas veidu izvēlies  “Ar pārskaitījumu”.

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu