Skrējiens ūdens cilindrā trīs personām

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Zorb.lv - atrakcijas
Vieta: Rīga
Personu skaits: 3
Sezona: Vasara
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Soļošana, skriešana un fitness uz ūdens virsmas, atrodoties cilindrā – kopā viennozīmīgi ir interesantāk. Katrs, skrienot savā ritmā, padara pārvietošanos cilindrā ne vien sarežģītāku, bet arī daudz jautrāku!

  Ar ZORB.LV piedāvāto ūdens zorbinga atrakciju jautrība būs garantēta ne tikai pašiem entuziastiem uz ūdens, bet arī vērotājiem. Ūdens zorbinga mērķis ir pārvietoties pa ūdeni, tomēr grūtības rodas, kad to vienlaicīgi cenšas darīt vairāki cilvēki!

  Dāvanu kartes saņēmēji 10 minūtes varēs izbaudīt skrējienu pa ūdeni cilindrā. Tā kā cilindrā ieplūst arī svaigs gaiss, ālēšanās pa ezeru būs vēl brīvāka un aktīvāka!

 • Dāvanu karte paredzēta trīs personām;
 • Ūdens zorbings pieejams vasaras sezonā;
 • Jāveic iepriekšēja rezervācija, zvanot pa tālruni +371 29535888. 

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Citi Zorb.lv - atrakcijas dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu