Brauciens ar Zorba bumbu divām personām

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Zorb.lv - atrakcijas
Vieta: Rīga
Personu skaits: 2
Sezona: Vasara
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Neaizmirstams un galvu reibinošs brauciens-ripojums lejup no kalna divatā ar gaisu piepumpētā bumbā - kas tāds atmiņā paliek vēl ilgi!

  Zorbs ir ar gaisu piepumpēta bumba bumbā, starp kurām ir  gaisa telpa. Zorba bumbas gan ūdenī, gan uz sauszemes ir oriģināla izklaide, ko dāvanas saņēmējs vēl ilgi atcerēsies.

  Dāvanu karte paredzēta divām personām, kuri bumbas iekšienē tiek piesprādzēti ar speciālām siksnām pie tās sienām. Pēc tam bumba tiek ripināta lejup no kalna. Tā kā zorbs ir caurspīdīgs, ripotājiem būs iespēja vērot visu, kas notiek apkārt, kā debesis mijas ar zemi!

  Piedzīvojums kopā ar sagatavošanos ilgst aptuveni 10 – 15 minūtes. 

Dāvanu karte paredzēta divām personām vienam braucienam no kalna;

Brauciens ar zorba bumbu pieejams vasaras sezonā;

Jāveic iepriekšēja rezervācija, zvanot pa tālruni +371 29535888.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu