Richard windsurfing club dāvanu karte

Richard windsurfing club dāvanu kupons

Par piedāvājumu

  Ja esi ūdens un sporta mīļotājs, tad vindsērfings ir nodarbe, kas Tev noteikti jāizmēģina! Azarts un brīvības garša garantēta!

  Richard windsurfing club vada vindsērfinga instruktors, Latvijas čempions vindsērfingā Rihards Akmentiņš.

  Vindsērfinga klubā Tu vari apmeklēt

  • vindsērfinga nodarbības;
  • ledus vindsērfinga nodarbības;
  • SUP apmācības.

  Tiem, kam apmācības vairs nav nepieciešamas, klubs piedāvā vindsērfinga inventāra un SUP nomu.

  Vindsērfings

  Vindsērfings ir ūdens sporta veids, kurā izmanto vējdēli (parasti tas ir 2–4 m garš) un buru, kas izmanto vēja spēku. Bura kopā ar mastu un giku ir savienota ar dēli, izmantojot masta pēdu. Buras lielums ir robežās no 1,5 m2 līdz 12,5 m2. Atkarībā no apstākļiem, burātāja prasmes  un vindsērfinga klases var izmantot atšķirīgu buras izmēru.

  SUP sērfings

  SUP (Stand up paddle) ir sērfošanas paveids, kurā tiek izmantots aptuveni 3–4 m garš sērfa dēlis un speciāls airis. SUP lieti noderēs tiem, kas vēl tikai apgūst sērfošanu, jo iemācīs brīvāk justies uz ūdens un vieglāk kontrolēt sērfa dēli. SUP sērfings – lieliska atpūta uz ūdens un reizē efektīvs treniņš visām muskuļu grupām.

  Vindsērfings uz ledus

  Ledus burāšana ir lieliska ziemas alternatīva klasiskajam vindsērfingam. Ledus sērfošanas priekšrocības ir stabila virsma, līdz ar to burājot nav nepieciešams apgūt līdzsvaru, kas var prasīt daudz laika. Pat iesācēji burājot var sasniegt līdz 60–90 km/h. Ledus burāšanu parasti apgūst dažās minūtēs, bet līdz labam līmenim paiet ilgāks laiks. 

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuru Richard windsurfing club piedāvāto pakalpojumu.
 • Vairāk informācijas: www.vindserfings.com.

Richard windsurfing club dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu