Yoga Life Latvia - online un klātienes jogas nodarbības dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Yoga Life Latvia jogas studija piedāvā diplomētas jogas speciālistes Olgas Hodasēvičas jogas nodarbības un to ierakstus.

  Pakalpojumu klāstā atrodamas individuālās un grupas jogas nodarbības bērniem, pieaugušajiem un senioriem, kā arī cilvēkiem pēc traumām un atlabšanas periodā. Jogas nodarbību ieraksti dos iespēju jogas praksi veikt jebkurā vietā un laikā. Ik pa laikam tiek organizētas arī jogas brīvdienas Latvijā un jogas braucieni ārzemēs.

  Yoga Life Latvia jogas studija piedāvā:

  • Jogas nodarbības (On-line nodarbības ieraksts) - paredzētas tiem, kam nav vispār, vai ir neliela pieredze jogā. Noderīgas visiem, kam ir sēdošs darbs un mazkustīgs dzīves veids. Jogas nodarbības Jūs varēsiet baudīt jebkurā Jums tīkama laikā un vietā!
  • Sejas Joga ir tas, ko noteikti novērtēs dabīgā skaistuma cienītājas un cienītāji.  Ir Sejas jogas metodes, kuras reāli strādā! Sejas Jogas nodarbības (ierakstu) Jūs varēsiet izmantot jebkurā Jums ērtā vietā un laikā.
  • Enerģētiskās prakses palīdzēs līdzsvarot nervu sistēmu, uzlabot pašsajūtu, atjaunot un harmonizēt ķermeņa enerģiju. Ļoti noder cilvēkiem ar ostohondrozes problēmām, pēc pārciestām psiho-emocionalajām truamām un spēku izsīkuma.
  • Bērnu Jogas pasniedzēju apmācības kurss paredzēts jogas speciālistiem un jogas pasniedzējiem, kuriem ir vēlēšanās paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju.  Kurss arī būs noderīgs vecākiem, audzinātājiem, psihologiem un citiem speciālistiem.

 • Dāvanu kartes īpašniekam ir iespēja izmantot izvēlēto nodarbību vai apmācību vesela gada garumā - pašam izvēloties izmantošanas biežumu, vietu un laiku.
 • Plašāka informācija par nodarbībām atrodama mājas lapā https://www.yogalifelatvia.lv. 

Kontakti saziņai:

 • Tālrunis: +371 27877127 (vēlams sūtīt SMS, jo jogas nodarbību laikā uz zvaniem netiek atbildēts). 
 • E-pasts: [email protected]

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu