Žagarkalns – slēpošanas un atpūtas bāze dāvanu karte

Vērtējums
4.5/5

Par piedāvājumu

  Dāvanu kartes slēpošanas kalnam ir piemērota dāvana ikvienam, kam patīk kalnu slēpošana vai snovbords. Dāvanu karti var izmantot arī nakšņošanas un pirtiņas nomas apmaksai Žagarkalna atpūtas bāzē.

  Žagarkalns ir viena no lielākajām un senākajām slēpošanas bāzēm Latvijā ar dažādu grūtības pakāpju trasēm. Papildus kalnu slēpošanas trasēm ir izveidota arī kameru sļūkšanas trase. 

  Izcila Ziemassvētku dāvana vecākiem ar bērniem:

  • bērniem ir izveidotas slēpošanas un snovborda skoliņas, kur profesionāli instruktori iemācīs bērnam pirmos slēpošanas vai snovošanas pamatus vai padziļinās bērnu jau iegūtās prasmes;
  • skoliņas darbojas nedēļas nogalēs un svētku dienās;
  • iznventāra nomā ir pieejams slēpošanas un snovborda invetārs arī bērniem.

  Kamēr bērni kopā ar instruktoriem trenējas Žagarkalna slēpošanas bāzē, vecāki savā nodabā vai kopā ar instruktoru var baudīt visus slēpošanas bāzes piedāvātos nobraucienus un pieslīpēt savu meistarību.

  Žagarkalnu ir iecienījuši arī jaunieši, jo šeit ir labākais snovparks Latvijā.

  Pēc aktīvās atpūtas Žagarkalnā vari atvilkt elpu, ieturēt gardu maltīti vai sasildīties pie tējas krūzes.   

 • Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkurus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus - vairāk informācijas skatīt www.zagarkalns.lv.
 • Ja dāvanu karti vēlies izmantot Žagarkalna pirtiņai vai nakšņošanai, rezervēšanu veikt pa tālr.: 26608166.
 • Ja dāvanu karti vēlies izmantot instruktoru pakalpojumiem, pieteikt bērnu slēpošanas vai snovborda skoliņā, rezervēšanu veikt pa tālr.: 28707707.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu