Piedzīvojuma meklētājiem -Boards You dēļu noma dāvanu karte

Vērtējums
5/5

Par piedāvājumu

       Ar Boards You Jums ir iespēja baudīt SUP un laivu piedzīvojums neatkarīgi no laikapstākļiem vai diennakts stundas!

  Uzņēmums piedāvā SUP dēļu nomu un laivu nomu ne tikai nomas punktā Carnikavā, bet arī līdzņemšanai. Pakalpojumi pieejami ģimenēm ar bērniem bez vecuma ierobežojuma, kā arī personām ar invaliditāti. Neredzīgajām personām vajadzētu nākt ar pavadoni (aprīkojums ir piemērots, lai uz dēļa atrastos 2 personas).

   

  Uzņēmuma īpašumā ir ap 60 dažādu SUP dēļu, kas piemēroti gan bērniem, gan iesācējiem, gan arī profesionāliem braucējiem.

  Boards You piedāvā:

  • braucienu ar kādu no Roteko Solina ērtajiem un stabilajiem kajakiem.

  • jautrām ballītēm vai mierīgam ģimenes izbraucienam ir pieejami Mega SUP dēļi, uz kura vienlaicīgi var atrasties līdz pat 8 personām.

  • laivu un SUP maršrutus, ar iespēju piegādāt kajakus un SUP dēļus uz Jūsu piedzīvojuma brauciena starta vietu, kā arī sagaidīšanu finišā.

  • piedāvājumā ir arī maršruti gida pavadībā, kas ietver video un foto no Jūsu piedzīvojuma brauciena.

  • Pirms inventāra atdošanas saņemsiet instruktāžu un labākos ieteikumus maksimāli patīkamām un drošām brīvdienām uz ūdens.

   

  BoardsYou piedāvā korporatīvo pasākumu organizēšanu, kā arī komandas saliedēšanas pasākumus fiziskām un juridiskām personām.

Ar dāvanu karti iespējams iegādāties jebkuru uzņēmuma organizēto SUP piedzīvojumu. Rezervāciju veiciet zvanot pa mob. tālruni 26222212 vai rakstot uz e-pastu [email protected]. Boards You dēļu nomu atradīsi Carnikavas kafējnīcā "Maza Upe." Vairāk informācijas skatīt www.boardsyou.lv.

Piedzīvojuma meklētājiem -Boards You dēļu noma dāvanu kupons

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu