Brauciens ar jahtu Turaida 2 stundas jebkurā dienā

Vērtējums
5/5

Par dāvanu karti

  Brauciens ar jahtu Turaida 2 stundu garumā brivdienās būs lieliska un ekskluzīva dāvana no jahtu nomas Arjahtu.lv. Baudi lielisku atpūtu uz jahtas kopā ar draugiem, kolēģiem vai partneriem! Ikviens spēs novērtēt dāvanu kartes braucienam ar jahtu!

  Jahta Turaida ir ātra un ietilpīga. Jahta uz klāja spēj uzņemt 8 - 12 viesus, un tās garums ir 10,6 m. Turaida ir unikāla jahta, jo Latvijā ir tikai pāris šādas Taurus klases jahtas.

  Plašais klājs jahtas priekšpusē ļauj braucējiem justies komfortabli un ērti. Ja vēlaties mierīgi pasēdēt, parunāties un uzēst gardu maltīti, salonā ir saliekams galdiņš, ap kuru ēri jutīsies 6 personas, un neliela virtuve ar izlietni.

  Brauciens ar jahtu sākas Lielupē, no kurienes jahta Turaida dodas kruīzā pa jūras piekrasti un pa dabiski skaisto Lielupes grīvu līdz dzelzceļa tiltam un atpakaļ līdz ietekai jūrā.

  Ar jahtu Turaida iespējams doties arī gar Daugavas piekrasti uz Vecrīgu. Taču, ja vēl neesat izplānojuši savu maršrutu izbraucienam ar jahtu, to var izdarīt arī uz tās klāja, kur ar savu ieteikumu palīdzēs jahtas kapteinis.

  Brauciens ar jahtu Turaida 2 stundu garumā - lieliska atpūta un dāvana īpašos svētkos. 

Dāvanā ietilpst brauciens ar jahtu Turaida, 2 stundas. Braucienā var piedalīties paredzēts līdz 12 personām. Brauciens sāksies un noslēgsies Jahtklubā "Uzvara", Jūrmalā, Vikingu ielā 80.

Nokavētais laiks tiek ieskaitīts brauciena laikā.

Ja klients piesaka laiku un vēlāk grib pārcelt, tad:
 • brauciena laiks tiek pārcelts 1 reizi, ja pieteikums par pārcelšanu saņemts vismaz 10 dienas iepriekš;
 • brauciena laiks tiek pārcelts 1 reizi un klients zaudē 50% no brauciena laika, ja pieteikums par pārcelšanu saņemts mazāk kā 10 dienas iepriekš;
 • stipra, lietus gadījumā, ja 1 h pirms brauciena jahtas stāvvietā Lielupē līst, brauciens pēc klienta lūguma var tikt 1 reizi pārcelts.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc ArJahtu.lv - jahtu un kuteru noma dāvanu karti € 30 - 720 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu