Saulrieta reiss - romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga diviem

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Kuģītis Vecrīga
Vieta: Rīga, Vidzeme
Personu skaits: 2
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Kopīga atpūta uz kuģīša Vecrīga ir lieliska dāvana svētkos. Baudiet skaisto ainavu un ļaujieties romantiskai atpūtai!

  Saulrieta reisa romantiskā 2.5 h brauciena laikā atpūtas kuģītis Vecrīga dosies līdz Jūras vārtiem, kur Jūs varēsiet vērot saulrietu un to, kā Baltijas Jūra satiekas ar Daugavu,. Romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga ļauj izbaudīt nesteidzīgu atpūtu divatā.
   
  Romantiskā brauciena laikā varēsiet nobaudīt atpūtas kuģīša kokteiļus uz atvērtā klāja, kurš ir dekorēts tropiskās noskaņās. Tur brauciena laikā katrs apmeklētājs varēs izbaudīt sauli, atvēsinošo vēju un malkot gardus kokteiļus no kuģīša bāra. Savukārt apakšējā klājā ir izveidots moderns pasažieru salons ar panorāmas logiem, mīkstajiem dīvāniem un bāru/kafejnīcu.
  Brauciena laikā var apskatīt Rīgas pasažieru ostu, Rīgas Brīvostu, Ķīpsalu, Andrejsalu, Kundziņsalu, Mangaļsalu, Bolderāju un, protams, Jūras vārtus.
  Ļaujieties romantikai un skaistam piedzīvojumam, ko sniedz brauciens ar kuģīti Vecrīga!
   
  Romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga diviem – lieliska dāvana pārim!

Dāvanā ietilpst romantisks brauciens ar kuģīti Vecrīga - Saulrieta reiss 2 personām;

Dāvanu kartes noteikumi:

 • dāvanu karte izmantojama no maija līdz oktobrim;
 • reisa laikus var noskaidrot, zvanot pa tālr.: 20091302, vai mājaslapā www.rivercruises.lv;
 • rezervācija nav nepieciešama.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Kuģītis Vecrīga dāvanu karti € 10 - 356 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Kuģītis Vecrīga dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu