Vecpilsētas panorāmas reiss ar kuģīti diviem

Vērtējums
5/5
Personu skaits: 2
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  River Cruises kuģīši piedāvā izbaudīt jauku piedzīvojumu vasaras sezonā, palūkojoties uz Rīgu no cita skatupunkta.

  Piedāvājam Jums braucienus ar kanāla kuģīšiem „AMBER RĪGA”, „AURORA”, “ANABELLA” vai “ARABELLA”! Vēsturiskie Kanāla kuģīši piedāvā Jums 1 stundas garumā izbaudīt „Vecpilsētas panorāmas reisu”.
   
  Brauciena laikā gar pilsētas centru, garantēts lielisks skats uz Rīgu un  tās vecpilsētu, Kronvalda parku, Bastejkalnu, Brīvības pieminekli, Rīgas Nacionālo operu, Stockmann, Rīgas starptautisko autoostu un Rīgas centrāltirgu.  Iepeldot Daugavā, paveras lielisks skats uz TV torni Zaķusalā, Prezidenta pili, Doma baznīcu un citiem Vecrīgas torņiem, kā arī kuģīšu brauciena laikā ir redzama Andrejosta un Rīgas pasažieru osta.
   
  Brauciens ar atpūtas kuģīti caur Rīgas vecpilsētu – īstais veids, lai izbaudītu atpūtu kopā!

Dāvanā ietilpst Vecpilsētas panorāmas reiss divām personām ar kanāla kuģīti „AMBER RĪGA”, „AURORA”, “ANABELLA” vai “ARABELLA”! – 1 h;
 
Piedāvājuma noteikumi: 
 • Reisa laikus kuģīšiem var noskaidrot, zvanot uz tālr.: 20091302, vai mājaslapā www.jaunavecriga.lv;
 • sezona ilgst no maija līdz oktobrim.
 • Sākuma punkts: 11.Novembra krastmala, starp Akmens un Vanšu tiltiem (Pie Akmens tilta, pretī RTU un Rātslaukumam). 

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Pērc Kuģītis Vecrīga dāvanu karti € 10 - 356 vērtībā un ļauj izvēlēties dāvanas saņēmējam
Skatīt vairāk

Citi Kuģītis Vecrīga dāvanu kuponi

Kontaktinformācija

Tālr:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu