Cita Rota - latviešu dizaina rotas un aksesuāri dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Cita Rota ir latviešu dizaina mīļotāju apvienība, kas apģērbos un rotās izmanto senlatviešu zīmes un citus Latvijas vēsturiskos simbolus. Zīmēm piemīt maģiskas spēks, kurš nes svētību nēsātājam.Cita Rota kolekcijā ietilpst apģērbi, interjera priekšmeti un juvelierizstrādājumi, kas piemēroti gan daiļajam, gan stiprajam dzimumam.
   
  Cita Rota dāvanu karte ir īsteni latviska dāvana, jo katrs Cita Rota piedāvājumā atradīs sev piemērotas Latvijas dizaineru rotas un aksesuārus. Sievietēm patiks Cita Rota piedāvājumā esošās kaklarotas, rokassprādzes, kleitas, svārki, tunikas, siltie vilnas mētelīši un citi aksesuāri, savukārt kungi novērtēs īpašā dizaina aproču pogas, kreklus, džemperus, šortus un gredzenus.
   
  Izvēlies īpašu dāvanu - lai katram vienmēr ir daļiņa no mūsu mīļās Latvijas.
   
  Cita Rota dāvanu karte būs novērtēta dāvana sievietei gan dzimšanas dienā, gan skaista dāvana Valentīndienā, jo ir vērsta uz sievietes skaistuma un personības izcelšanu.

 • Iespēja izvēlēties jebko no piedāvātā sortimenta Cita Rota veikaliņā 11.novembra krastmalā 29, Rīgā un mājaslapā www.citarota.lv.
 • Darba laiks: P.-PK.: 10:00 – 19:00, S. – 10:00 – 17:00, SV. – SLĒGTS

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu