CrystalCosmetics.lv - ķermeņa kopšanas kosmētikas veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

    Crystal Cosmetics specializējas kosmētikas, parfimērijas un citu skaistumkopšanas preču un iekārtu importā un tirdzniecībā.

    Piedāvājumā ķermeņa krēmi, eļļas, serumi, kopjošas maskas matiem un ādai, attīrošas ziepes sejai un dušas želejas, gēllakas, un dekoratīvā kosmētika.

    Inovāciju pārzināšana, sortimenta pielāgošana klientu vēlmēm, un tā nemitīga papildināšana atbilstoši kosmētikas tirgus tendencēm, ļauj "Crystal Cosmetics" piedāvāt dažādu preču klāstu, ko veido tādi zīmoli kā Depend Cosmetics, Jeanne en Provence, Byphasse, Arthes, Tannymaxx, Hawaiiana, Genera, Krauterhoff, Airval International , DKS un citi.

  • Dāvanu karti ir iespējams izmantot interneta veikalā www.crystalcosmetics.lv.
  • Jautājumu gadījumā sazināties, zvanot uz numuru 27730606.
  • Dāvanu karti var izmantot jebkuru Crystal Cosmetics piedāvāto produktu iegādei, un dāvanu karti var izmantot pa daļām, līdz iztērēta visa tās vērtība.
  • Iepērkoties interneta veikalā, nepieciešams izvēlēties bankas pārskaitījumu, un tad sazināties ar klientu servisu, zvanot uz numuru 27730606. Ir jānorāda, ka vēlaties maksāt ar FromMe dāvanu karti, un jāpasaka dāvanu kartes numurs un PIN kods.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu