Gaļas piegāde Jums - svaigas gaļas interneta veikals dāvanu karte

Vērtējums
5/5
Personu skaits: Neierobežots
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par piedāvājumu

  Augstas kvalitātes svaigas gaļas un gaļas izstrādājumu piegāde līdz pat namdurvīm. Piedāvājumā 108 vienības ar dažādiem svaigas gaļas, žāvētas gaļas, desu, grillproduktu izstrādājumiem. 

  Viss produkcijas klāsts apskatāms un pasūtāms internetā. Piegādes notiek Vidzemes reģionā un Rīgā pēc noteikta grafika. Sīkāk ar piegādes reģioniem, laikiem un maršrutiem var iepazīties mājaslapā: www.galaspiegadejums.lv/piegade/.

  Pasūtījumi tiek sakomplektēti ražotnē, tieši no ražošanas galda, ne no starpnieku noliktavām, tāpēc gaļa vienmēr būs svaiga un garda!

  Izvēlies Gaļas piegāde Jums dāvanu karti ģimenei, radiem, vai draugiem kā gardu pārsteigumu jubilejā vai ikdienā!

 • Lai izmantotu dāvanu karti, pie apmaksas veikšanas interneta veikalā www.galaspiegadejums.lv, sadaļā "papildu informācja" norādiet, ka vēlaties maksāt ar FromMe dāvanu karti, ievadot dāvanu kartes Nr. un PIN kodu. Ja pirkuma summa pārsniegs dāvanu kartes apmēru, Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar summu, kuru jāpiemaksā.
 • Piegādes notiek Vidzemes reģionā un Rīgā pēc noteikta grafika. Sīkāk ar piegādes reģioniem, laikiem un maršrutiem var iepazīties mājaslapā: www.galaspiegadejums.lv/piegade/.
 • Pasūtījums jāveic vismaz iepriekšējā dienā.
 • Ceturdienas vakaros (pēc 16.00) un piektdienas dienās veiktie pasūtījumi tiks sagatavoti tikai svētdienās, jo piektdien un sestdien ražotnei ir brīvdienas.

Kontaktinformācija

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu