Intensīvie zviedru valodas kursi 1,5 h

Vērtējums
5/5
Uzņēmums: Atpūties, stradā, ceļo ar zviedru valodas zināšanām!
Vieta: Rīga
Personu skaits: 1
Sezona: Visu gadu
Derīguma termiņš: 12 mēneši

Par dāvanu karti

  Dāvana zviedru valodas apgūšanai. Aktīva zviedru sarunvalodas pielietošana un noderīga mācību materiāla bāze efektīvai valodas apguvei.

  Apgūt jaunas zināšanas vienmēr ir lietderīgi. Un kāpēc, lai tā nebūtu zviedru valoda? Uzdāviniet dāvanu, kas pilnveido profesionāli vai uzlabo komunikācijas prasmes ceļojot.

  Intensīvie zviedru valodas kursi piemēroti iesācējiem un cilvēkiem ar priekšzināšanām. 1 nodarbība ilgst 2 akadēmiskās stundas, kuras vada Jolanta Reihmane, kas sastādījusi un izdevusi zviedru-latviešu-zviedru sarunu valodas vārdnīcu, vadījusi neskaitāmus kursus, seminārus un nodarbības zviedriski. 

  Nodarbības ir spraigas, aktīvas un satur plašu mācību materiālu apjomu. Akcents tiek likts uz aktīvo sarunvalodu, tās apgūšanu un pielietošanu. Kursu saturiskais materiāls (valodas pamati, sadzīve, grāmatvedība, celtniecība, utt.) tiek izstrādāts individuāli, ņemot vērā studentu prioritātes.

  Ar vienu nodarbību pietiks, lai dāvanas saņēmējs varētu iemācīties pamata frāzes, paplašināt vārdu krājumu un praktizēties sarunvalodā.

Dāvanā ietilpst:

 • zviedru valodas kurss 2 akadēmisko stundu (45 minūtes) garumā;
 • izdales materiāli latviski vai krieviski.

Par nodarbību laikiem lūgums sazināties ar pasniedzēju telefoniski  29478535.

  • Pa e-pastu. Ja vēlies ātri un ērti pārsteigt dāvanas saņēmēju, nosūti to e-pastā. Piegāde 1 minūtes laikā.
  • Uz Omniva pakomātu.  Nosūtīsim FromMe.lv dāvanu karti ar Omniva pakomātu. Gaviļnieks to varēs saņemt Tevis izvēlētajā pakomātā visā Latvijā 1 - 3 darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu - 3,00 EUR.
  • Ar kurjeru. Ja jubilārs atrodas Rīgā, Tavu izvēlēto dāvanu karti varam piegādāt, izmantojot kurjera pakalpojumus. Dāvanas piegādi ar kurjeru nodrošinām 1 - 2 darba dienas laikā. Maksa par piegādi – 6,00 EUR.
  • Pa pastu. Dāvanu karti varam nosūtīt, izmantojot Latvijas Pasta starpniecību. Jubilārs dāvanu karti saņems 2 -3  darba dienu laikā. Maksa par pakalpojumu – 2,00 EUR.
  • Birojā. Dāvanu karti vari bez maksas saņemt mūsu ofisā, Rīgā, Brīvības ielā 170, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku, zvanot pa tel. 27243030.

Kontaktinformācija

Tālr:
Atrašanās vieta:

Lai nodrošinātu vislabāko fromme.lv lietošanas pieredzi, šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Uzzināt vairāk.

Sapratu